miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ulica Barska rozkopana. Trwa remont [ZDJĘCIA]

2 524

W miniony piątek 20 kwietnia rozpoczęły się prace związane z remontem ul. Barskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do Al. Sucharskiego. Remont został podzielony na trzy etapy i obejmuje także zamknięcie skrzyżowania z ul. Paderewskiego.

 

Czytaj również: Szczegóły kursowania autobusów i szynobusu na czas zamknięcia Mostu Heleńskiego

 

20 kwietnia ruszył remont ul. Barskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do Al. Sucharskiego, który potrwa czternaście dni. Pierwszy etap obejmował zamkniecie fragmentu ulicy z możliwym przejazdem przez skrzyżowanie Barska – Paderewskiego.

Drugi etap, który rozpoczął się wczoraj (23 kwietnia) obejmuje prace na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Paderewskiego oraz od ul. Paderewskiego do Al. Sucharskiego. Przy czym możliwy jest nadal przejazd przez skrzyżowanie Paderewskiego – Barska na kierunku Paderewskiego – Broniewskiego.

W ramach trzeciego etapu zostanie zamknięte skrzyżowanie Barska – Paderewskiego. Etap ten ma rozpocząć się po zakończeniu prac na pozostałych etapach.

Prace obejmują wykonanie frezowania nawierzchni bitumicznej, wykonanie regulacji krawężników oraz nowych warstw bitumicznych na całym odcinku jezdni. Ponadto zostaną wykonane nowe zatoki postojowe

Objazdy na czas remontu: objazd główny – ul. Lwowską – Broniewskiego – Batalionów Chłopskich do ul. Al. Sucharskiego. Objazdy podczas etapów robót: będzie możliwy przejazd na linii Paderewskiego – Broniewskiego. Podczas wykonywania prac na skrzyżowaniu Barska – Paderewskiego, będzie obowiązywał nakaz skrętu w ul. Naściszowską oraz poruszanie się objazdem głównym.

– Kierowców prosimy o dostosowanie się do zastępczej organizacji ruchu oraz przepraszamy za utrudnienia. Informacje o zmianach kursowania komunikacji zbiorowej będą dostępne na przystankach autobusowych – informuje MZD w Nowym Sączu.

 

 

Opr. MK
Źródło: MZD w Nowym Sączu
Fot.: MK

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Poszerzają ulicę Barską, a ciasne ronda na tej ulicy dalej będa blokować ruch pojazdów. Ponadto jednowlotowe ronda przy Galerii Trzy Korony i Barska-Sucharskiego nie dają możliwości przejazdu dla służb ratowniczych gdy na rondzie sa pojazdy !!!

    1. xaxa213123 pisze

      tak wiemy !!!!!! :):(:) hahah …

Zostaw odpowiedź