miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Umowa z wykonawcą projektu stadionu Sandecji podpisana!

1 791

Pracownia Projektowa „ATS 999” Tomasz Siedlanowski opracuje oraz wykona projekt budowlany i wykonawczy związany z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu. Sądecka Infrastruktura Miejska podpisała umowę.

 

Czytaj również: Budżet Obywatelski dla kibiców Sandecji! Na co przeznaczą 400 tysięcy złotych?

 

W poniedziałek (18 czerwca) Sądecka Infrastruktura Miejska oficjalnie podpisała umowę z wykonawcą wyłonionym w postępowaniu przetargowym pn. „Opracowanie i wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zamierzenia inwestycyjnego związanego z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego w Nowym Sączu przy ul. Kilińskiego 47 wraz z wyposażeniem, infrastrukturą i zagospodarowaniem otoczenia obiektu”.

Pracownia Projektowa „ATS 999” Tomasz Siedlanowski z Białej Podlaskiej została wyłoniona w postępowaniu przetargowym w dniu 28 maja 2018 roku. Według Komisji Przetargowej jest to najkorzystniejsza oferta, która została wyceniona przez wykonawcę projektu na kwotę 651 900,00 złotych brutto.

Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w następujących zakresach i terminach:

– zakres I – wykonanie prac projektowych – koncepcji programowo-przestrzennej – do 90 dni od dnia podpisania umowy,

– zakres II – opracowanie projektów budowlanych wraz z informacją dotyczącą Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia; opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót; uzyskanie w imieniu i na rzecz zamawiającego wszelkich przewidzianych prawem, wymaganych do wystąpienia z kompletnych wnioskiem o wszczęcie postępowania w sprawie wydania decyzji – pozwoleń do budowę zamierzenia inwestycyjnego dokumentów, tj.: decyzji, postanowień, opinii, uzgodnień, pozwoleń, sprawdzeń oraz innych wymaganych prawem – do 230 dni od dnia podpisania umowy,

– zakres III – uzyskanie i przekazanie zamawiającemu ostatecznych i prawomocnych decyzji – pozwoleń na budowę zamierzenia inwestycyjnego – do 295 dni od dnia podpisania umowy,

– zakres IV – pełnienie-zapewnienie nadzoru autorskiego nad planowanymi do przeprowadzenia robotami budowlanymi dla zamierzenia inwestycyjnego – do dnia uzyskania przez zamawiającego ostatecznych i prawomocnych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie zamierzenia inwestycyjnego, lecz nie później niż do dnia 31.12.2020 roku.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: nowysacz.pl
Fot.: Marek Jaśkiewicz (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Sandecja dzisiaj to dno. Klub zarządzany przez plebs z Ratusza w Nowym Saczu. Posiada najgorszy stadion w 1 lidze !!! W perspektywie plebs z Ratusza planuje dla Sandecji 2 drugoligowy wiejski stadion na 6 tys. miejsc !!! Jedyne wyjście to usunąć plebs z Ratusza na czele z Panem Nowakiem podczas wyborów !!!

Zostaw odpowiedź