miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Będą spore utrudnienia – wprowadzają ruch wahadłowy na ul. Dunajcowej w Nowym Sączu

9 4 298
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od poniedziałku (27 maja br.) na ulicy Dunajcowej rozpoczną się roboty związane z frezowaniem nawierzchni i wykonaniem wykopów pod montaż kanału deszczowego. W związku prowadzonymi pracami, ruch samochodowy odbywał się będzie wahadłowo, jedną stroną jezdni.
 
 
Podczas robót ruch sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej. Uprasza się o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. Keisyr pisze

  Wysadzić heleński i niech sobie naprawiają a buraki z chełmca zza mostu zakaz wjazdu do sądeckiej pisowskiej metropolii !!!

 2. Ja i tylko ja pisze

  Burakiem z piasku to ty jesteś
  Apropo to nie dość że dunajcowa jest alternatywą to jeszcze tu utrudnienia , powinni to byli albo zrobić przed zamknięciem krakowskiej , albo po ponownym otwarciu. Ale nie , frędzel tylko ludzi drażni.

 3. Keisyr pisze

  Zamknij twarz wieśniaczko a czytaj co sie na limanowa info dzieje bo ten tu to nie portal dla cb tylko dla sądeczan po właściwej stronie mostu. Wypad !!

 4. Sądeczanin z innej strony mostu pisze

  Sadeczanin się odezwał

 5. Maestro pisze

  Ej Keisyr Keisyr kozaczysz a na basen i sauny w Chełmcu pirszy bedziesz jechoł

 6. Keisyr pisze

  Maestro wieśniaku ty ze sącza jesteś ? Czy śląska ? Bo po gadce tylko na buraka z korzennej pasujesz. Zaciągasz jak niedorozwój co chodzi na basen się kąpać codzień a nie pływać haha

 7. xxx pisze

  @Keisyr Jak nie było internetu to tylko matka wiedziała, żeś głupi.

 8. Mateusz pisze

  Brawo dla włodarzy, przecież to najlepszy moment na rozkopane objazdy po zamknięciu krakowskiej…brawo.

 9. Goral pisze

  Widać jakie imbecyle nami rządzą, pół miasta sparaliżowane przez śmieszne wykopki kolejowe to jeszcze wydają zgodę na remonty alternatywnych objazdów.

Zostaw odpowiedź