miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

UWAGA! Utrudnienia na al. Piłsudskiego

Trwa wymiana oświtlenia

1 476

W związku z trwającymi naprawami uszkodzonych w okresie zimowym lamp usytuowanych wzdłuż al. Piłsudskiego w Nowym Sączu, dzisiaj (6 marca) pojawią się utrudnienia na tym bardzo ruchliwym odcinku drogi.

Czytaj również: 20 mln na wsparcie Start-up’ów w Małopolsce

– Niektóre konstrukcje wymagają gruntownych napraw. Wymieniamy fundamenty, uzupełniamy braki – mówi w rozmowie z portalem miastoNS.pl Błażej Targosz, pracownik Urzędu Miasta w Nowym Sączu. – Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Ilość zniszczonych lamp jest bardzo duża. Na tym odcinku trasy dochodzi do wielu niebezpiecznych sytuacji, które w konsekwencji dewastują infrastrukturę miejską. Planujemy wymienić 10 fundamentów, następnie w miarę możliwości uzupełnimy je lampami – dodaje Targosz.

 

Dodatkowo pracownicy w ramach prac społecznych sprzątają chodniki, pasy zieleni oraz ścieżki rowerowe wzdłuż al. Piłsudskiego. 

Sprzątanie al. Piłsudskiego w ramach prac społecznych

Rafał Kmak
fot. czytelnik

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Jerzy pisze

    Jazda bez trzymanki po Prezydencie Miasta Nowego Sącza radnych PiS . Oglądając występy radnych przed kamerami bierze obrzydzenie do oglądania TV Sądeckiej . Mowa nienawiści radnych klubu PiS wyrażana przy każdej okazji przez Panią Teresę Cabała jak i Pana Kądziołkę . Rada Miasta winna pomagać Prezydentowi a nie przeszkadzać , pokazywać swoją władzę i kontrowersyjną mądrość. Konferencja prasowa Pana Kądziołki i Pani Cabała mam nadzieję wypowiadali swoje opinie w ocenie Prezydenta po stu dniach pracy. Oceny decyzji podjętych przez Prezydenta zdaniem P. Cabała nie poparte badaniami choćby odnośnie poprawy jakości powietrza , jak i krytyka i ingerencja w zmiany dyrektorów i pracowników ratusza, uważam że to nie jej sprawa , a jeżeli są osoby pokrzywdzone do tego jest sąd . Takie wylewanie pomyj na prezydenta wybranego większością głosów Sądeczan przez klub radnych PiS jest nie tylko nie katolickie ale wulgarna mowa nienawiści jaką stosuje PiS również na sesjach RM Drodzy Radni Jesteście tylko służącymi radą , i tak jak was wybrali Mieszkańcy Miasta tak Też Prezydenta i szanujcie go na hejcie nigdzie nie zajedziecie. Powinniście się wstydzić , tyle że PiS niema wstydu.

Zostaw odpowiedź