miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Nowym Sączu. Zmiany!

0 1 005

W najbliższy piątek (2 marca) prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie gościł w Nowym Sączu. Spotkanie z mieszkańcami miasta będzie miało miejsce o godz. 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej. W związku z wizytą nastąpią również zmiany w obsłudze klientów Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Czytaj również: Błękitny węgiel drogą do sukcesu?

Spotkanie z mieszkańcami miało się odbyć na nowosądeckim Rynku, ale z powodu prognozowanych niskich temperatur powietrza zostało ono przeniesione do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej. Zainteresowane osoby powinny przybyć do hali sportowej przynajmniej godzinę przed zaplanowaną wizytą czyli ok. godz. 16:00. Podyktowane to jest względami bezpieczeństwa.

W dniu 2 marca klienci Urzędu Miasta Nowego Sącza będą obsługiwani do godz. 13:00.

Bez zmian natomiast funkcjonować będą pozostałe Wydziały Urzędu zlokalizowane poza budynkiem ratusza, w tym Punkt Informacyjno-Kasowy Urzędu mieszczący się w Galerii „Trzy Korony” przy ul. Lwowskiej, gdzie przyjmowane są wpłaty w kasie, udzielane informacje dotyczące sposobu załatwiania spraw przez merytorycznie właściwe komórki Urzędu, udostępniane urzędowe druki i pomoc w ich wypełnieniu. Punkt pełni rolę dziennika podawczego. Sprawy pilne, niezałatwione w Urzędzie Stanu Cywilnego mogą zostać załatwione w sobotę (3 marca) podczas pełnionego dyżuru USC w godz. od 9:00 do 13:00.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi Nowy Sącz na zaproszenie prezydenta miasta Ryszarda Nowaka. Referat Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: nowysacz.pl
Fot.: KPRP (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź