miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wpłać złotówkę, wygraj tablet!

Piknik naukowy w Elektryku

1 972

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu w ramach organizacji VIII już Pikniku naukowego przygotował wyjątkowe wydarzenie zbiórkę złotówek, w ramach którego można wygrać jeden z czterech rodzajów tabletu: najnowszy model iPada 9.7, Samsung Galaxy Tab A, Lenovo Yoga Tab3 Plus lub Huawei MediaPad M5.

Czytaj również: 300 mln zł na rozwój firmy Wiśniowski KLIK

Kto może wziąć udział w losowaniu?
W losowaniu może wziąć udział każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek kwotę na platformie. Firmy, które wesprą tą inicjatywę nie będę walczyć o nagrodę główną, ale otrzymają tytuł sponsora Pikniku Naukowego.

 


Piknik naukowy 2017 (VII edycja)

Jak wziąć udział w losowaniu?
Każdy z Was poprzez wypełnienie poniższego formularza i wpłaceniu dowolnej kwoty bierze udział w losowaniu. Nie ma tutaj dolnego limitu sumy, od której jesteś brany pod uwagę. Wystarczy nawet złotówka. Każdy ma szansę!

Kto zostanie zwycięzcą?
Po zakończeniu zbiórki w obecności dyrekcji Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną w postaci wybranego wcześniej przez siebie tabletu.

Tegoroczny Piknik Naukowy odbędzie się 14 lutego (czwartek) w świetlicy szkolnej!

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu oraz organizowanej VIII edycji pikniku naukowego znajdziesz na stronie tutaj – KLIK

Piknik naukowy to cykliczny, międzyszkolny konkurs techniczny odbywający się w Sądeckim Elektryku. Organizatorem Pikniku Naukowego jest Stowarzyszenie Sądecki Elektryk. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, od których można zaczerpnąć nowych doświadczeń. 

Rafał Kmak
fot. Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Jolka pisze

    Słyzałam, że akcja im nie poszła – wywalił ich system 😉 A tacy ponoć wspaniali Ci w elektryku
    hihihi

Zostaw odpowiedź