miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wspieramy Sądecką Gastronomię 5 [Akcja społeczna]

0 888

Przy współpracy z Zarządem osiedla Dąbrówka w Nowym Sączu dopingujemy akcję „Wspieramy Sądecką Gastronomię”. Przypomnijmy, inicjatywa ma na celu wsparcie branży gastronomicznej w tej trudnej, pandemicznej sytuacji. Pierwszym naszym partnerem była Pizzeria Maximus z Nowego Sącza. Następnie  restauracja Cafe Kwadrans, kolejną Doner King i Stekhouse Safir. Dzisiaj wspieramy restaurację Kuchnia Babci Heleny!

 

Czytaj również: Przed nami wyjątkowe wydarzenie! Małopolska Noc Naukowców!

 

Akcja ma na celu zintegrowanie społeczności w tym trudnym czasie jak również promowanie lokalnych firm oraz tzw. Patriotyzmu gospodarczego. To ważne byśmy wspierali naszych przedsiębiorców, którzy mają ogromny wpływ na naszą lokalną gospodarkę. Zwłaszcza teraz potrzebują naszego wsparcia – mówi Michał Kądziołka, przewodniczący Zarządu Osiedla Dąbrówka.

Planujemy kolejne akcje promujące lokalne firmy. Dlatego zapraszamy właścicieli, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę. Dzisiaj prezentuje się Kuchnia Babci Heleny, która przekaże 5-ciu szczęśliwcom obiad. 

 

Zamów przepyszne jedzenie już teraz!
Telefon: 18 547 70 09

 

Kuchnia Babci Heleny to prawdziwa domowa kuchnia. Posiłki są przygotowywane tylko ze świeżych produktów. W dzisiejszych czasach pędu liczy się każda minuta – oni ten czas mają! Z wielką ochotą i pasją przygotowują posiłki tak, aby naprawdę smakowały jak u Babci. W naszej ofercie znajdziemy również pyszne kanapki z karczkiem i boczkiem, jak i tradycyjne dania Kuchni Polskiej. Kto z nas nie lubi tradycyjnych pierogów ruskich lub schabowego z kapustą? To, co ich wyróżnia na tle innych jadłodajni – to dużo na talerzu i smacznie jak u babci.

Restauracja oferuje obecnie na dowóz i na wynos, a nasze popisowe danie jest każde bo wszystko tworzymy z serca wg przepisów Babci wszystko na świeżo i duuużo Ceny są przystępne, a codziennie nowe danie dnia w cenie 13.99. U Nas również można zjeść co czwartek pyszną golonkę z pieca z warzywami, sosami i bułką w cenie 12.99 – informuje Kuchnia Babci Heleny.

Strona www – KLIK

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź