miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wybory MISS: Te dziewczyny robią wrażenie! Poznaj kandydatki z Sądecczyzny do tytułu [Zdjęcia]

0 1 096

Oto one, najpiękniejsze Małopolanki ubiegające się o tytuł w konkursie piękności w naszym województwie, mianowicie Miss i Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022! Wśród kandydatek do tytułu tej najpiękniejszej znajdziemy również reprezentantki z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. 

Czytaj również: Pławecki vs. Wojciechowski na remis. Ostra walka podczas Babilon Promotion

Już 26. czerwca w Hotelu Swing w Krakowie odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim – Miss Woj. Małopolskiego 2022! Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Małopolskę w kolejnych etapach Konkursu Piękności Polska Miss.

W finałach wyborów Małopolska Miss oraz Miss Nastolatek zakwalifikowało się pięć kandydatek z Sądecczyzny. Z Nowego Sącza pochodzą Weronika Michalik, Katarzyna Stemplińska i Vanessa Jarząbek. Natomiast w Starym Sączu mieszkają Patrycja Wąchała i Katarzyna Wilczyńska. 

Komu koronę najpiękniejszej Małopolanki przekaże Gabriela Ziembańska (Miss Małopolski 2021)? Kogo jury uzna za następczynie Liliany Polak (Miss Nastolatek Małopolski 2021)? O tym wszystkim dowiemy się już pod koniec czerwca!

Jednak zanim to nastąpi zobaczmy finalistki Miss i Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022 w pierwszej odsłonie oficjalnej sesji zdjęciowej.

Sesja wykonana została w krakowskim Studio Station przez fotografa Romana Słomkę. Makijaże to zasługa FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu w Krakowie z wykorzystaniem kosmetyków znanej międzynarodowej marki PAESE pochodzącej ze stolicy Małopolski – Krakowa. Fryzury do sesji wykonały uczennice Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 oraz Policealnej Szkoły Canova z Krakowa, pod bacznym okiem Jadwigi Miłek.

POLSKA MISS
Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. Organizowany przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale najlepszych agencji modelek, choreografów, fotografów oraz kreatorów mody.

Za organizację konkursu odpowiada Agencja Impresaryjna GREG-ART.PL (dotychczasowy organizator regionalny Miss Polski) oraz Ten Fajny Manangment – agencja influencerska.

foto Roman Słomka

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź