miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wyrzucą Józefa Hojnora z Platformy Obywatelskiej? Jest wniosek w Sądzie Koleżeńskim partii

1 1 057

Jak udało nam się ustalić, Józef Hojnor, radny miasta Nowego Sącza może zostać wyrzucony z Platformy Obywatelskiej. Taki wniosek miał wpłynąć do Sądu Koleżeńskiego PO w Krakowie. Jakie będą dalsze losy Józefa Hojnora zdecyduje partia w najbliższych dniach. – Ja nie chce się w tej sprawie wypowiadać. proszę o kontakt z Panem Leszkiem Zegzdą – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Józef Hojnor.

Czytaj również: Sesja powiatowa: Inwestycje w oświacie i na drogach, ułatwienia dla klientów urzędu

Jest taki wniosek – informuje nas Leszek Zegzda. – Wpłynął on do Sądu Koleżeńskiego Platformy Obywatelskiej. Całokształt działań Pana Hojnora budzi nasze wątpliwości. Seria głosowań podczas sesji rady miasta Nowego Sącza była sprzeczna z wolą klubu i wbrew interesom naszej współpracy z Ludomirem Handzlem. Podważały one naszą (PO) wiarygodność – dodaje Zegzda.

Po ostatnich zmianach w prezydium rady miasta Nowego Sącza sytuacja jest bardzo dynamiczna. – W kuluarach mówi się, że po zbudowaniu stabilnej większości kolejnym na liście do odstrzelenia może być Grzegorz Fecko. To uzasadnione w kontekście rozpoczęcia współpracy Ludomira Handzla z nowym klubem Sojusz dla Nowego Sącza w skład którego wchodzą Głuc, Rogóż i Pancerz. Jak wieść gminna niesie głównym powodem pozbywania się członków Platformy miało być głosowanie w sprawie spalarni śmieci w Nowym Sączu – mówi nam osoba związana z sądeckim Magistratem.

fot. Agnieszka Michalik (miastoNS.pl)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Wacław H pisze

    Takie zagrywki ze strony Zegzdy świadczą tylko o tym że Platformy już w NS nie ma. Pozostali tylko pod szyldem uzurpatorzy którzy w imię partykularnych interesów są w stanie pożucic idee

Zostaw odpowiedź