miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Z funkcji radnego na fotel prezesa

Krzysztof Krawczyk rezygnuje z mandatu radnego

3 1 291

Krzysztof Krawczyk, radny Nowego Sącza z okręgu nr 3 (Osiedla: Osiedla Gorzków, Kilińskiego, Millenium, Nawojowska, Wojska Polskiego, Zawada) zrezygnował z mandatu radnego Nowego Sącza. Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miasta w Nowym Sączu z dniem 19 lutego 2019 r. objął funkcję Prezesa Zarządu Spółki Komunalnej NOVA.

 

Czytaj również: Leszek Gieniec nowy radny Nowego Sącza KLIK

 

– Rada Nadzorcza miejskiej Spółki NOVA powołała 19 lutego nowego prezesa – został nim Krzysztof Krawczyk. Rada Nadzorcza powołała również wiceprezesa Spółki NOVA – funkcję tę będzie pełnił Dawid Bednarski  – czytamy w komunikacie– 13 lutego dokonano zmian w Radzie Nadzorczej Spółki NOVA. Jej przewodniczącym został Tadeusz Piecuch, a członkami: Henryk Najduch – zastępca przewodniczącego i Stanisława Skoczeń – sekretarz RN.

Prezes Spółki NOVA
Krzysztof Krawczyk jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w nowym Sączu oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu, gdzie uzyskał tytuł magistra z Zarządzania i Marketingu za specjalnością zarządzanie strategiczne.

Ostatnio prowadził własną działalność gospodarczą zajmującą się doradztwem w transporcie, a wcześniej pracował między innymi w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Krakowie. W ostatnich wyborach samorządowych zdobył zaufanie mieszkańców miasta i zasiadł w Radzie Miasta Nowego Sącza. Jednak w związku z objęciem funkcji prezesa Spółki Nova zrzekł się mandatu radnego.

Zastępca Prezesa Spółki NOVA
Dawid Bedarski ukończył Liceum Ekonomiczne w Nowym Sączu oraz studia ekonomiczne na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją zarządzanie strategiczne. Ostatnio pracował w nowosądeckim oddziale Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Opr.: Rafał Kmak
Źródło: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. sprzedawczyk pisze

  Oj! Nova rozpoczyna równię pochyłą w dół!!!
  Kolesiostwo górą!!!

 2. Tadek pisze

  A może coś więcej z życiorysu tego Pana że nielegalnie przebywał w USA że w dziwnych okolicznościach się zwolnił z ITD i był zwykłym funkcjonariuszem ITD A na zastępcę powołano jego kolegę też zwykłego funkcjonariusza bez doświadczenie żadnego obaj Panowie ale co to znaczy mieć znajomości

 3. Były pracownik pisze

  Dwóch inspektorów na stołkach prezesów spółki miejskiej Tak się zarządza w Nowym Sączu.., Będą chcieli się wykazać więc pewnie za niedługo pierwsze zwolnienia w „novej ” bo ludzie tam nie wytrzymają hehehe. I taki będzie powolny koniec spółki NOVA a sacz przejmą włoskie AVRy . 🙂

Zostaw odpowiedź