miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zagłosuj na nowoczesny plac zabaw przy ul. Szujskiego!

0 362

Tylko do soboty (9 czerwca) mieszkańcy Nowego Sącza mogą głosować na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim. Zadania zostaną zrealizowane w przyszłym roku, a władze miasta przeznaczyły na ten istotny cel aż 2 miliony złotych. Aktywny plac zabaw przy ul. Szujskiego w Nowym Sączu ma szansę powstać dzięki waszym głosom.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Spółdzielnia remontuje plac zabaw, mieszkańcy mają zastrzeżenia!

 

Aktywny plac zabaw to jeden z projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na rok 2019. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane, jeśli zdobędzie odpowiednią ilość głosów. Inwestycja powstanie przy Miejskim Przedszkolu nr 3 na ul. Szujskiego.

Plac zabaw dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat będzie wyposażony w nowoczesne urządzenia, a znajdą się tam m.in.: zestaw zabawowy, piaskownica i altanka, trzy duże huśtawki wagowe, dwa bujaki sprężynowe, bezpieczna mata oraz ławki i kosze na śmieci.

Szczegóły dotyczące projektu dzielnicowego (aktywny plac zabaw) znajdują się pod linkiem: https://bo.nowysacz.pl/projekt/3581.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza do oddania głosu na to niezwykle ważne zadanie społeczne. Głosować można do najbliższej soboty (9 czerwca) na stronie internetowej: https://bo.nowysacz.pl/glosowanie.

Agnieszka Michalik
Źródło: bo.nowysacz.pl
Fot.: pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.