miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zamontowano dodatkowe oświetlenie przy ul. Lwowskiej

0 307

Miejski Zespół ds. Zarządzania Energią w Nowym Sączu zainstalował dodatkowe oświetlenie na dwóch ruchliwych przejściach dla pieszych przy ul. Lwowskiej, nieopodal popularnej lodziarni prowadzonej przez Argasińskich.

Czytaj również: W ciągu ul. I Brygady zostanie zainstalowana sygnalizacja świetlna!

– Na miejscu odbyła się wizja lokalna z udziałem konserwatora oświetlenia miejskiego. Chodziło o to, żeby maksymalnie doświetlić wspomniane przejścia dla pieszych. Po ustaleniach zwiększyliśmy moc oprawy oświetleniowej znajdującej się na słupie i dołożyliśmy dodatkowo jedną oprawę – poinformował Błażej Targosz z Zespołu ds. Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Mieczysław Gwiżdż, radny Rady Miasta Nowego Sącza i przewodniczący Zarządu Osiedla Barskie od dłuższego czasu zgłaszał problemy z oświetleniem przy ul. Lwowskiej. Zespół ds. Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza zareagował na interpelację radnego, a następnie przeanalizowano sytuację i wprowadzono oczekiwane przez mieszkańców zmiany.

Zwiększenie oświetlenia przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu wpłynie pozytywnie na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w jednym z najruchliwszych miejsc w mieście. Zespół ds. Zarządzania Energią na bieżąco monitoruje stan oświetlenia, a ponadto nadzoruje iluminację obiektów zabytkowych znajdujących się na terenie Nowego Sącza.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź