miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zbiórka Fundacji HALNY na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka! Pomóc może każdy

0 1 353

W Klubie Sportowym Halny trwa mikołajkowa akcja, której celem jest wsparcie dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Nowym Sączu. Pomóc może każdy, wystarczy przyjść i wrzucić cokolwiek do specjalnie z tej okazji przygotowanej paczki. Zbiórka odbywa się w siedzibie klubu przy ul. Borelowskiego 27. Swoje wsparcie dla dzieciaków można przekazywać do 21 grudnia. Wtedy to sportowcy z Halnego przekażą podopiecznym Domu Dziecka prezenty od mieszkańców Sądecczyzny. Pamiętaj, dobro wraca 🙂

Czytaj również: BUDUJ FORMĘ Z HALNYM – Darmowe Karnety dla Mieszkańców Nowego Sącza!

Dzięki wsparciu mieszkańców Sądecczyzny oraz klubowiczów Halnego w ubiegłym roku udało się zebrać niemal 4000 złotych oraz mnóstwo m.in. zabawek, słodyczy i książek. Wszystko to efekt społecznej działalności Łukasza Pławeckiego – multimedalisty Mistrzostw Świata, Europy i Polski, który niedawno założył Fundację „Halny Niesie Zdrowie”.

– W naszym klubie ruszyła zbiórka prezentów dla dzieciaków z Rodzinnego Domu Dziecka Helena i Henryk Tereszkiewicz ul. Krajewskiego 20 w Nowym Sączu. Wystarczy, że przyniesiesz do Nas jakikolwiek artykuł i wrzucisz do specjalnie przygotowanej skrzynki, która znajduje się na recepcji. Nawet jedna tabliczka czekolady może przynieść komuś radość – mówi Sylwia Czyżycka, managerka Klubu Sportowego Hanly Nowy Sącz. – Zebrane artykuły przekażemy 22 grudnia! Dołącz do zbiórki i spraw aby na twarzach dzieci pojawił się uśmiech! Obdarowywanie jest najprzyjemniejszą rzeczą, jaką można zrobić innym! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – dodaje z uśmiechem Pani Sylwia.

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź