miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

1100 kg żywności z Konspolu dla Fundacji Rozwoju Sądecczyzny. Dary pojadą na Ukrainę

0 1 082

250 kg american Fillet, 100 kg skrzydełek piri piri, 160 kg skrzydełek pieczonych, 110 kg Crispy Strips, 90 kg Southern Fried pops, 200 kg H&S Fillet, 200 kg Crispy Strips – łącznie ponad 1100 kg żywności przekazał Holding Konspol Fundacji Rozwoju Sądecczyzny. Jak nas informuje Anna Majda, prezes FRS dary już końcem maja do ogarniętej wojną Ukrainy, a dokładnie do Charkowa.

Czytaj również: Na co dzień walczą o nasze życie. Dzisiaj druhowie z OSP Podrzecze sami potrzebują pomocy [Udostępnij]

To kolejna wspaniała pomoc. Dzięki firmie Konspol Holding Sp. z.o.o będziemy mogli zawieść żywność na Ukrainę. Ten wyraz solidarności i niesienia pomocy dużo dla nas znaczy. Sądeckie firmy wielokrotnie pokazały, że umieją pomagać. Zawozimy ludziom żywność, to co jest im najbardziej potrzebne. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim i każdemu z osobna za każdy dar, za każda złotówkę i poświęcony czas. Transporty humanitarne od nas trafiły już do Buczy, Irpienia i Odessy. Końcem maja wyruszamy do Charkowa – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Anna Majda, główna inicjatorka zbiórki, prezes FRS.

Warto podkreślić, że zbiórka darów ciągle trwa. Aktualnie zbierana jest żywność dla Charkowa, która wspólnie z darami firmy Konspol wyjedzie już końcem maja. Produkty można oddawać na park&drive od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 w Starym Sączu. jeżeli termin nie pasuje należy wcześniej zadzwonić pod nr tel. 509539544 i umówić odbiór 🙂 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź