miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

159 kandydatek do tytułu najpiękniejszej w Małopolsce. Poznaj 13 pretendentek z Sądecczyzny [Zdjęcia]

0 4 476

113 pań oraz 46 nastolatek walczy o udział w finale konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2021. Z Sądecczyzny startuje 13 kandydatek do tytułu tej najpiękniejszej. W finałowej rywalizacji udział weźmie 30 najpiękniejszych dorosłych i maksymalnie 20 nastolatek. Zdecydowaną większość wybierze jury konkursu, kilka dziewcząt może się dostać do finału dzięki głosowaniu internautów!

 

Czytaj również: Sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy w Nowym Sączu. Zaprezentowano postulaty Konwencji Krajowej Porozumienia

 

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. O tytuł w półfinale konkursu ubiega się 113 kandydatek z roczników 1994-2003 orz 46 kandydatek z roczników 2003-2007. Do finału, który planowany jest na czerwiec, awansuje łącznie maksymalnie 50 kandydatek.

W kategorii Miss Małopolski:
– 26 zostanie wybrane przez jury konkursu
– 3 z nich awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów

W kategorii Miss Nastolatek Małopolski:
– 11-15 zostanie wybrane przez jury konkursu (liczba ostateczna nie jest znana)
– 3 z nich awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów

Z Sądecczyzny do tytułu tej najpiękniejszej kandydują
(numer karty, imię nazwisko, miejscowość)

 • 30. Harnik Natalia Nawojowa,
 • 31. Homoncik Aneta Maciejowa, 
 • 34. Kachniarz Izabela Mszalnica, 
 • 45. Koszyk Aleksandra Gródek nad Dunajcem, 
 • 53. Leśniak Magdalena Nowy Sącz, 
 • 55. Majda Magdalena Świniarsko, 
 • 78. Radwańska Wiktoria Nowy Sącz, 
 • 85. Skarłosz Sandra Grybów, 
 • 95. Tokarczyk Sandra Brzezna, 
 • 109. Zarzeka Gabriela Nowy Sącz, 
 • 111. Zieleń Natalia Tęgoborze, 
 • 213. Kotarba Nina Młodów, 
 • 241. Suchanek Wiktoria Tęgoborze.

 

 

Za kandydatkami jest już pierwsze spotkanie z jury, które odbyło się podczas sesji zdjęciowej w studio Station, zlokalizowanym w dawnym budynku Dworca Głównego w Krakowie.

Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja – relacjonuje Miss Małopolski 2020 Justyna Haberka, która w tym roku zasiadła w jury konkursu. Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki. – Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości – dodaje.

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW

Na tegoroczne kandydatki może głosować każdy, na kilka sposobów:
– polubienie zdjęcia kandydatki na koncie Miss Małopolski na portalu facebook oraz instagram
– wysłanie SMS-a
– zakup wirtualnego biletu, który jest możliwością głosowania nań wybraną kandydatkę

Jak się prezentują? O tym wszystkim w na oficjalnych wizytówkach półfinalistek oraz w kanałach social media konkursu Miss Małopolski.

MISS POLSKI
Miss Polski jest wydarzeniem, które z powodzeniem odbywa się już od przeszło 30 lat. Małopolanki od lat osiągają sukcesy w tym konkursie. W 2020 roku Alicja Kucia została IV Wicemiss Polski Nastolatek, Barbara Rząsa reprezentująca nasz region awansowała do TOP10 finału nastolatek oraz zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss Nastolatek. Sukces osiągnęły też reprezentantki w drodze po tytuł Miss Polski, mianowicie Sandra Naum zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski, a Żaneta Kotarba została Miss Foto. Wcześniej w 2018 roku Kinga Wawrzyniak została III Wicemiss Polski. Największy dętej pory sukces osiągnęła Kryniczanka Katarzyna Krzeszowska, która najpierw została Miss Małopolski 2012 i w tym samym roku zdobyła tytuł najpiękniejszej Polski zdobywając tytuł Miss Polski.

 

Kandydatki Miss Nastolatek Małopolski

 

Kandydatki Miss Małopolski

 

Foto: Miss Mundialu CKM (ilustracyjne) (ckm.pl)
Organizator

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź