miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

316556 głosów na Andrzeja Dudę! Struktury PiS podsumowały wybory prezydenckie 2020

0 506

–  Nasze struktury w okręgu nr 14 (Nowy Sącz oraz powiaty nowosądecki, limanowski, tatrzański, gorlicki i nowotarski – przy. red.) za cel postawiły sobie wynik w okolicach 300 tysięcy głosów oddanych na prezydenta Andrzeja Dudę – powiedział podczas konferencji prasowej Witold Kozłowski, pełnomocnik okręgu nr 14. – Udało nam się uzyskać wsparcie na poziomie 316556 ważnych głosów – dodał Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego.

 

Czytaj również: Do Kamionki pojedzie szynobus!
Marszałek województwa zapowiedział pełne wsparcie alternatywnej komunikacji

 

Podczas dzisiejszej konferencji zorganizowanej w siedzibie struktur Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 14 (Nowy Sącz, ul. Kolejowa, biuro poselskie Patryka Wichra) podsumowano wybory prezydenckie 2020. – Podziękowania kieruję do wolontariuszy, którzy setkami deklarowali wsparcie i pracowali w terenie na rzecz tak dobrego wyniku. Bez ich zaangażowania i wsparcia nie było by tylu głosów – powiedział poseł na Sejm RP Patryk Wicher. 

Podczas spotkania z dziennikarzami poinformowano o wynikach “Bitwy o wóz strażacki”. Nowy samochód otrzymało OSP Laskowa (pow. limanowski). Podano również wykaz 10 gmin, które otrzymały 50 tys. złotych na wycieczki dla dzieci ze szkół. Tutaj również najlepszą w naszym Subregionie okazała się gmina Laskowa. 

 

 

 

Rafał Kmak
fot. miastoNS.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź