miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Andrzej Duda ponownie na Sądecczyźnie! W czwartek odwiedzi Lipnicę Wielką (gm. Korzenna)

1 4 221

Już w najbliższy czwartek prezydent RP, walczący o reelekcję Andrzej Duda ponownie odwiedzi Sądecczyznę. Zagości on do Dworku w Lipnicy Wielkiej (gm. Korzenna), gdzie spotka się z mieszkańcami oraz sympatykami. Wizyta planowana jest na godz. 17:00. Później planowane jest spotkanie w Gorlicach, gdzie Duda zakończy swój przedostatni dzień kampanii wyborczej.

 

Czytaj również: Już w sobotę V Grybowski Rajd Rowerowy! Zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona

 

Andrzej Duda uzyskał 79,10 procent głosów wyborców w gminie Korzenna. Na drugim miejscu znalazł się Krzysztof Bosak, a na trzecim – Rafał Trzaskowski. W wyborach wzięło udział ponad 69 procent uprawnionych, czyli 7609 osób. To wyraźnie więcej niż w 2015 roku, kiedy to do urn w pierwszej turze poszło 54,2 procent.

Rafał Kmak
fot. archwium

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Sądeczanin pisze

    Będziemy, a nieczystą kampanię Pana T. przemilczymy. Jak chce rozdawać pieniądze za darmo na kampanię, to niech rozdaje… Polacy zyskają bo swój rozum mają. Polska to nie Niemcy i media niemieckie nie mają tutaj wstępu! (Dlaczego ludzie po studiach wyższych itp. często tego nie widzą?, nie chcą?) Lepiej mieć polskie pieniądze w Polsce, pomyślcie trochę głębiej a nie tylko użalać się nad tym co nieuniknione. Za niedługo wszystkie systemy będą cyfrowo weryfikowane i jest to niezależne od władzy tylko od …. “postępu technologicznego?”.

Zostaw odpowiedź