miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Andrzej Gut-Mostowy ma pomysł na rozwój turystyki w Dolinie Popradu

0 259

Co do zaoferowania społeczności Krynicy oraz Muszyny ma startujący do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości kandydat Andrzej Git-Mostowy? O tym właśnie rozmawiano, kiedy jego sztab w specjalnym busie pojawił się na ulicach tych uzdrowiskowych miejscowości.

 

Czytaj również: Kolejne pieniądze na drogowe remonty! Tym razem 14 milionów

 

Kluczowym zadaniem było przekazanie wyborcom, jaki pomysł na rozwój turystyki w ich regionie ma przedsiębiorca z Zakopanego. Kto bardziej niż oni wiedzą, czego im potrzeba we własnej miejscowości? Więc właśnie do nich został skierowany głos oraz konkretne postulaty.

 

 

Rozdawano specjalną gazetkę, w której Andrzej Gut-Mostowy zawarł swoje pomysły i zaplanowane rozwiązania, jakie ma zamiar wprowadzić podczas pracy z Sejmie. Ponadto można w tym krótkim wydawnictwie przeczytać o jego życiorysie, dotychczasowej pracy społecznej oraz dokonaniach zawodowych. Jego zdaniem warto znać kandydata, na którego oddaje się głos w wyborach parlamentarnych.

Kluczowym punktem tego wydarzenia były rozmowy z napotkanymi osobami. Padło sporo pytań, ale każdy chcący wiedzieć, jaki plan na te uzdrowiskowe miejscowości ma Andrzej Gut-Mostowy, otrzymał wyczerpującą odpowiedź. Co ważne, również mieszkańcy sami zgłaszali problemy z jakimi borykają się na co dzień oraz czego oczekują od parlamentarzystów. Wkrótce Andrzej Gut Mostowy ogłosi swój pakiet działań na rzecz regionu, ich znacząca część odnosić się będzie właśnie do rozwoju turystyki.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź