miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Armagedon. Powtórka z niedzieli”. Grzmi internauta z Limanowszczyzny [Nagranie]

0 8 039

Intensywne opady deszczu podczas dzisiejszej burzy nad Zbludzą i Kamienicą doprowadziły do podtopienia posesji i wystąpienia wody opadowej z przydrożnych rowów na jezdnię drogi powiatowej relacji Limanowa – Kamienica.

 

kamagra kautabletten Czytaj również: Są bogaci i odpowiedzialni! Wspierają domy dziecka i placówki opiekuńcze w Nowym Sączu

 

Armagedon. Powtórka z niedzieli – napisał w mediach społecznościowych Hilary Majewski, przewodniczący Rady Gminy Kamienica, publikując nagranie:

 

dapoxetine hydrochloride Czytaj również: Uwaga! Będzie padał deszcz, możliwe burze i podtopienia [Ostrzeżenie meteorologiczne]

 

Do podobnego zdarzenia doszło w niedzielę. Doszło do podtopienia piwnic i zalania podwórek, zniszczenia przydrożnych rowów oraz wypłukania kilku dróg o nawierzchni żwirowej na pograniczu Zbludzy i Kamienicy. – Odwodnienie drogi powiatowej nie jest wystarczające, zbyt małe są średnice przepustów na zjazdach na boczne drogi i posesje. PZD ma zinwentaryzować przepusty i sukcesywnie będą one zmieniane na większe. Jest też pomysł, by na najbardziej newralgicznym odcinku, czyli na granicy Zbludzy i Kamienicy, kanalizację deszczową wykonać także po drugiej stronie drogi – mówił w poniedziałek na serwisie limanowa.in wójt Władysław Sadowski.

viagra professional 100mg preis źródło: limanowa.in
fot. Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź