miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

#BarkaChellenge z okazji 100 urodzin św. Jana Pawła II! Topowi artyści w hołdzie naszemu rodakowi [Zdjęcia, nagranie]

1 1 103

Między innymi w Zakopanem przed Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach przygotowywana była cześć zdjęć i nagrań do #BarkaChallenge. Premiera odbędzie się już jutro – 18 maja 2020r. W projekt zaangażowali się: Zespół HALNY Niedźwiedź, Sebastian Karpiel-Bulecka, Izabela Szafrańska, Gabriela Szyszka Gooroleska, Edyta Golec, Bogusław Nawara, Rafał Brzozowski, Andrzej Karpiel Replon oraz Andrzej Krzeptowski. Akcję #BarkaChallenge promuje na sowim profilu Facebook Arkadiusz Mularczyk.

 

Czytaj również: Postojowe: 32,5 miliona złotych trafiło na Sądecczyznę,
133,3 mln zł w Małopolsce i 1,2 mld zł w skali kraju

 

W krótkim spocie oddamy hołd i cześć św. Janowi Pawłowi II mówi Arkadiusz Mularczyk, poseł na Sejm RP. Jest to wspaniały projekt. Bez wahania, bez zastanowienia artyści włączali się w inicjatywę. W poniedziałek pokażemy naprawdę wspaniałe dzieło całej Polsce i światu. Premiera już jutro na moim profilu Facebook, zachęcam gorąco do obserwowania. Utwór ma moc! uzupełnia poseł ziemi sądeckiej. (Link do profilu – KLIK).

 

Papież o pieśni Barka

 

 

Z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II artyści organizują akcję Barka Challenge, wzorowaną na bijącym rekordy popularności Hot16Challenge 2. Inicjatywę promuje w mediach społecznościowych poseł PiS z okręgu nowosądeckiego Arkadiusz Mularczyk. Premiera teledysku stworzonego w ramach akcji Barka Challenge będzie miała miejsce w poniedziałek, 18 maja w dzień 100. urodzin Jana Pawła II.

 

 

 

 

Pomysłodawcą uczczenia Ojca Świętego w ten sposób jest pochodzący z Limanowszczyzny Bogusław Nawara, wokalista zespołu Gooraleska. Jest ona wzorowana na bijącym rekordy popularności Hot16Challenge 2, w ramach którego do rapowania udało się namówić nawet prezydenta Andrzeja Dudę.

Rafał Kmak
fot. FB, Diecezja Tarnowska, Arkadiusz Mularczyk

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. ania pisze

    “pokażemy naprawdę wspaniałe dzieło całej Polsce i światu.” Świat wprost nie może się doczekać projektu #BarkaChallenge. Wszystkie czy zwrócone teraz na Polskę, jak zabrzmi teraz to religijne discopolo?

Zostaw odpowiedź