miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bieg z okazji dnia dziecka

0 759

10 czerwca 2018r. na stadionie sportowym w Nawojowej odbędzie się Integracyjny Dzień Dziecka pod hasłem: „Daj Dzieciom Uśmiech”. Impreza organizowana jest przez Fundację “GARDA” i Stowarzyszenie Nawojowska Grupa Wsparcia. Podczas wydarzenia wszystkie dzieci, zarówno zdrowe jak i niepełnosprawne będą miały okazję skorzystać z szeregu różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Imprezę rozpocznie charytatywny „Bieg po uśmiech” dla Kubusia Tuczyńskiego – dziewięciolatka, u którego zdiagnozowano guza ośrodkowego układu nerwowego, wodogłowie i nadciśnienie śródczaszkowe – podopiecznego Stowarzyszenia NGW.

Po biegu na dzieci czekać będą między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy, loteria fantowa, zabawy integracyjne, grillowanie, przejażdżka motocyklami, darmowe lody i napoje. Na scenie zaśpiewa finalista programu The Voice of Poland – Michał Szczygieł oraz zaprezentują się grupy akrobatyczne, muzyczne i taneczne.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Uroczyste otwarcie imprezy o godzinie 13.00 (zapisy dzieci na bieg od 12.30 )

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź