miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

,,Bóg zapłać że jesteście, że pamiętacie o nas”… Akcja Lwów2021 [Fotorelacja]

Budują mosty przyjaźni tam, gdzie inni stawiają bariery

0 454

Akcja Lwów 2021 zakończona pełnym sukcesem. Grupa motocyklistów dotarła do Lwowa. Wspólnymi siłami i przy pomocy lwowskich przyjaciół przekazano dary do hospicjum i poszczególnych rodzin wielodzietnych, podopiecznych Katedry Lwowskiej i Organizacji Rodzin Wielodzietnych ,,Szczęśliwa Rodzina”. Organizatorem wydarzenia jest fundacja Bratnia Dusza. Jednym z darczyńców jest sądecka, rodzinna firma Solgro Fotowoltaika.

 

Czytaj również: Sądeczanka i trzeci pas autostrady A4 – priorytety rządu w Małopolsce

 

Bardzo wyczekiwane spotkanie pełne pozytywnych emocji i wzruszeń mamy już za sobą! Hospicjum we Lwowie to obowiązkowe miejsce, gdzie zawsze wjeżdżamy z darami wraz z motocyklistami, aby poświecić trochę czasu i przywieść potrzebne dary. Dary bardzo wyczekiwane przez naszych Rodaków z Ukrainy. Ach cóż to było za spotkanie! Łzy wzruszenia i uściski oraz słowa ,,Bóg zapłać że jesteście, że pamiętacie o nas”… czyż może być piękniejsze podziękowanie! Tyle dobra, serdeczności i wdzięczności w oczach ciężko znaleźć w innym miejscu jak tu, gdzie ludzie czekają na nas cały rok – informują wolontariusze Fundacji Bratnia Dusza.

 

 

Oprócz darów przywiezionych z Polski dzięki sponsorom zakupiono również świeże owoce, pieczywo i słodycze. – Radość w oczach i uśmiech osób będących już u schyłku życia jest również Waszą zasługą. Dziękujemy, że dzięki Wam mogliśmy być ambasadorami niosącymi dobro i człowieczeństwo, i jak to pięknie powiedział Pan Oleg ,,Bóg zapłać że jesteście, że pamiętacie o nas”…

Solgro Fotowoltaika partnerem akcji charytatywnej “Lwów 2021”. Dziękujemy za możliwość pomocy w organizacji i włączenia się do akcji na rzecz naszych Rodaków ze Wschodu ❤️ 🇵🇱 – czytamy w komunikacie firmy.

– Trudno opisać co czuliśmy wręczając dary ludziom w hospicjum lwowskim, słowa były zbędne, wystarczył dotyk dłoni, spojrzenie które przenikało na wskroś pełne wdzięczności i radości… to trzeba przeżyć żeby zrozumieć ❤️ ,,To, że tu jesteście, jest niesamowitym przeżyciem dla tych ludzi, oni teraz przez cały rok będą żyć tym dniem i miło go wspominać. Dziękujemy z całego serca”… tymi słowami pożegnała nas dyrektor ośrodka życząc wszystkiego najlepszego w życiu. A my, dumni jesteśmy że w Waszym imieniu mogliśmy przekazać dary przywiezione z Polski, opowiedzieć co słychać u nas w kraju i chodź przez chwilę sprawić że będą mieli co wspominać przez kolejny rok ❤️❤️❤️ – czytamy na Facebooku Fundacji.

 

 

źródło i fot.: Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź