miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Chełmiec w programie “Państwo w państwie”! Wójt gminy: niech spieprza, idiotka

2 9 980

Polsatowski program “Państwo w państwie” z interwencją w gminie Chełmiec. Film promujący wydarzenie na koncie autora Przemysława Talkowskiego zapowiada ciekawy materiał związany z samowolką budowlaną urzędników gminnych, na skutek której kilkadziesiąt osób pozostało bez dojazdu do posesji. Emisja już dzisiaj o 19:30 w Polsacie.

 

Czytaj również: O przyjacielu Handzla@Bochenka – po raz pierwszy i ostatni
[Felieton] [Tylko dla dorosłych]

 

Pikanterii dodaje fakt bardzo wulgarnej wypowiedzi Wójta Bernarda Stawiarskiego, który użył niewybrednych słów: idiotka, niech spieprza… Poniżej prezentujemy materiał.

 

 

“A wy wójta się nie bójta” śpiewali w kabarecie DUDEK… ale jak tu się nie bać kiedy mówi: idiotka, czarownica, niech spieprza itp. Pytany był o to dlaczego nieudolnie i nielegalnie wybudował ludziom drogę, którą trzeba było zamknąć – przez co mieszkańcy są odcięci od świata… Więcej popisów wójta w programie “Państwo w Państwie” w niedzielę o 19.30 w Polsacie.

Rafał Kmak
fot. i nagranie: FB

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Zenon pisze

    Hahahahahaha no i pięknie. Jakie “miasto” taki wójt. Widać chamstwo z którego wywodzi się pan niby wiceprezydent Bochenek. Widać jak działali razem z wójtem i ile samowolek zostało przepuszczonych. Stawiarski się gubi a Bochenek patrzy i czeka na swoja kolej…. hahahaha

  2. pawel pisze

    kto mieczem wojuje ten od miecza ginie . Pamiętasz mnie wójcie wieśniaku ? Wysłałeś do mnie swoich strażników ktorych olalem cieplym moczem a teraz sam jestes zesrany i dobrze .

Zostaw odpowiedź