miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dzielne sześcioraczki skończyły 3 latka 💚💚💚💚💚💚

1 4 231

Sześcioraczki z Tylmanowej zna niemal cała Polska. Kiedy 20 maja 2019 roku na świat przyszła ta gromadka, najmniejsza Malwina ważyła tylko 890 gram. Teraz dzieciaki skończyły trzeci rok życia. Wszyscy możemy zobaczyć, jak się zmieniły. Sześcioraczki z Tylmanowej przyszły na świat 20 maja 2019 roku.

Czytaj również: Ale dali CZADU! Taneczne popisy dzieci i młodzieży [Zdjęcia]

Matka sześcioraczków prowadzi na Instagramie konto poświęcone dzieciom. Obserwuje ich niemal 170 tys. osób. Polacy wspierają ich i kibicują niezmiennie od trzech lat. Nierzadko wyrażają swoje zachwyty, ale również zdumienie nad siłą i cierpliwością macierzyńską przy takiej wesołej gromadce.

W ostatnim poście na Instagramie sześcioraczki z rodziną celebrują swoje trzecie urodziny. Na zdjęciu widzimy cudne dzieciaki, w pięknych okolicznościach przyrody, roześmiane buzie! Prawdziwe zuchy! Dumna mama pisze w poście, okraszając zdanie symbolami serca w kolorze nadziei.

Nasze dzielne dzieciaki kończą dziś 3 lata!
Nadzieja to jakość, która przede wszystkim na początku ich drogi, musiała towarzyszyć im niezmiennie, by przetrwać najtrudniejszy czas. Kiedy dzieci przyszły na świat, najmniejsza dziewczynka ważyła niespełna kilogram. Spędzili 113 dni w szpitalu, mierząc się ze słabościami małych ciał.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

Z tym większą przyjemnością oglądamy teraz zdjęcia roześmianych dzieci. Im i dzielnym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego!

Przypomnijmy, pierwsze w Polsce sześcioraczki: Nela, Kaja, Malwina, Zosia, Tymon i Filip, przyszły na świat 20 maja 2019 roku i od tamtej pory wzbudzają niemałą sensację, a ich najwierniejsi fani regularnie śledzą ich losy na ich instagramowym profilu. Noworodki ważyły wówczas od 890 do ok. 1300 gramów. Sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko – raz na 4,7 mld ciąż na świecie.

fot.: Instagram

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Kajra GZ pisze

    Przerzywacie a przeciesz cesarka to nie porud !!! Zajmijcie sie lepiej moimi trzema cudownymii dziecisczkami ! wczym są one lepsze od moich cudownych! Tez chce milion i dom , oni mieli piemiążki a nie nadsylacie tankery chalasujace po 22 nad blokami !!

Zostaw odpowiedź