miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dzień Dziecka z Wawel Truckiem w Krynicy Zdrój!

0 463

Już 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy odwiedzi Krynicę Zdrój! Na odwiedzających Wawel Trucka jak zawsze czeka wiele niezwykłych atrakcji.

Czytaj również: Uwaga! Zamknęli drogę krajową DK28. Wyznaczono objazdy

Wawel Truck będzie stacjonował w godzinach 12:00 – 17:00 na deptaku przy Starym Domu Zdrojowym w Krynicy Zdrój. W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Odwiedzający będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych i zrobić dobry uczynek. Dzięki specjalnym okularom VR, które zabiorą nas do zaczarowanego wnętrza fabryki czekolady, będzie można poznać największe tajniki jej produkcji oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku będzie wieńczyć wejście do królewskiej strefy słodkości, w której każdy będzie mógł skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix ulubionych słodyczy.

Zapraszamy na słodki dzień dziecka z marką Wawel i Wawel Truckiem.

Mat. informacyjno-promocyjny

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź