miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Europoseł Beata Szydło z wizytą w Starym Sączu [Zdjęcia]

Bezpieczna Przyszłość Polaków

0 693

Wczoraj (3 września) w Starym Sączu na spotkanie z sympatykami pojawiła się europoseł, była premier RP Beata Szydło. Wizyta w starosądeckim CK Sokół była okazją do przedstawienia wizji rozwoju kraju oraz podsumowaniu 8 lat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Licznie zgromadzona publiczność (sala wypełniona była do ostatniego miejsca) z entuzjazmem słuchała wyrażanych opinii liderki PiS. Spotkanie prowadził poseł Patryk Wicher, a wśród gości byli m.in.: marszałek województwa Witold Kozłowski, poseł Anna Paluch i Elżbieta Zielińska, radna wojewódzka Marta Mordarska, wójtowie: Jan Dziedzina, Leszek Skowron. – Dziś u władzy potrzebny jest obóz, który będzie rozsądny, pragmatyczny i będzie stawiał na bezpieczeństwo – mówiła europoseł. 

Czytaj również: Kolejne sukcesy KS HALNY. Tym razem 2 złota i 2 srebra Mistrzostw Polski

Beata Szydło podkreśliła, że w sytuacji wojny za naszą wschodnią granicą, najważniejsze jest wzmacnianie bezpieczeństwa. – To bezpieczeństwo, które nam się kojarzy z wojskiem i bezpieczeństwem naszej ojczyzny. Wojna na Ukrainie pokazała, że w mgnieniu oka może się skończyć spokój i można się znaleźć w niebezpieczeństwie. Wróg za wschodnią granicą jest realny. Putin pokazał, że nie ma dla niego żadnych hamulców – podkreśliła.

Takie spotkania są idealną okazją do rozmowy, kontaktu z naszymi przywódcami. Cieszę się na spotkanie z Panią Beatą Szydło – mówi uczestniczka spotkania. – Moim najbliższym oraz mi samej bardzo podobają się rządy, które od 8 lat w sposób rzeczywisty wpływają na poprawę komfortu naszego codziennego życia. W końcu znalazła się ekipa, która nie obiecuje, tylko działa. A to bardzo dużo znaczy dla większości Polaków. Jestem przekonana, że z takim podejściem to będą rządzić jeszcze co najmniej 8 lat. Czuję się bezpieczna – dodaje zadowolona rozmówczyni.

Dzień wcześniej, w sobotę (2 września) na nowosądeckim Rynku, pod Ratuszem Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swoją drużynę wyborczą w okręgu nr 14. „Jedynką” na liście PiS został Ryszard Terlecki, któremu przypadło w udziale zaprezentowanie pozostałych kandydatów. Podium uzupełnili Arkadiusz Mularczyk i Barbara Bartuś. Dalej pojawiają się takie nazwiska jak: Paluch, Siarka, Wicher, Zielińska i Gut-Mostowy.

Lista do Sejmu (okręg 14, region sądecki, gorlicki, limanowski, nowotarski i tatrzański):

1. Ryszard Terlecki
2. Arkadiusz Mularczyk
3. Barbara Bartuś
4. Anna Paluch
5. Edward Siarka
6. Patryk Wicher
7. Elżbieta Zielińska
8. Andrzej Gut-Mostowy
9. Jadwiga Wójtowicz
10. Wojciech Włodarczyk
11. Paweł Szczygieł
12. Agata Zięba
13. Jan Piczura
14. Przemysław Gajowski
15. Ewa Filipiak
16. Joanna Szewczyk-Kubacka
17. Klaudia Janik-Wojtanowska
18. Ewa Przybyło
19. Jacek Król
20. Antoni Koszyk

Kandydaci do Senatu:
Wiktor Durlak (okręg sądecko-gorlicki)
Jan Hamerski (okręg limanowsko-podhalański).

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź