miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Korzenna: Z powodu tragicznego wypadku w Łęce odwołano imprezy taneczne

0 1 729

Zaplanowane na weekend zabawy taneczne na terenie gminy Korzenna zostały oficjalnie odwołane. Decyzję taką podjęli organizatorzy imprez, a wpłynęła na to tragedia, do której doszło w dniu 8 sierpnia – zginęły aż trzy osoby, a dwie zostały ranne.

 

Czytaj również: O dramatycznym wypadku w Łęce informowaliśmy w artykule pt. Ogromna tragedia na Sądecczyźnie! Nie żyje młode małżeństwo i ich 6-letni syn! 19-latek walczy o życie [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

W niedzielę (12 sierpnia) odwołana została impreza pod nazwą „Piana party”, która miała się odbyć na placu przy stadionie w Korzennej. Zgodnie z planem tego dnia odbędą się finałowe mecze Pucharu Wójta i zawody o tytuł „Najsilniejszego człowieka gminy Korzenna”.

Zrezygnowano natomiast z zabawy tanecznej w najbliższą sobotę (11 sierpnia), która miała być finałowym elementem pokazu lotniczego w Jasiennej. Sam pokaz lotniczy i zawody makiet szybowców odbędą się tego dnia zgodnie z założeniami.

Pozostałe imprezy taneczne zaplanowane na obszarze gminy Korzenna również odwołano.

Relacje świadków wydarzenia w Łęce znajdziesz w artykule pt.: „Kobieta z terenówki krzyczała, że on na nich jedzie” – relacja świadków tragedii w Łęce [ZDJĘCIA]

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Gmina Korzenna
Fot.: pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź