miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W gminie Stary Sącz powstają tajemnicze labirynty [ZDJĘCIA]

0 1 699

Park rozrywki „Labiland” budowany jest za szkołą w Skrudzinie, w gminie Stary Sącz. Monika i Przemysław Jasińscy na wydzierżawionym od gminy gruncie tworzą ogromny plac zabaw z fascynującymi atrakcjami. Znajdą się tam m.in. tajemnicze labirynty oraz kręgle.

 

Czytaj również: Łącko: Powstanie Park Rekreacji i Wypoczynku? [WIZUALIZACJE]

 

Głównym przesłaniem rodzinnego parku rozrywki jest aktywność ruchowa dla dużych i małych. Zabawa ruchowo-edukacyjna na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów i rzeki to idealny sposób na oderwanie się od telewizji i komputerów. W parku będzie można skorzystać nie tylko z labiryntów, ale również pograć w piłkę, kręgle oraz pobawić się wykrywaczami metali. Oprócz tego dostępne będą inne ciekawe i rozwijające atrakcje.

Hektarowy teren otoczony został dwumetrowym ogrodzeniem z tylko jednym wejściem, co jest podyktowane względami bezpieczeństwa. Otwarcie rodzinnego parku rozrywki w miejscowości Skrudzina nastąpi najprawdopodobniej na przełomie kwietnia i maja. Uwarunkowane jest to od pogody oraz odbioru budowlanego. Korzystać z niego będą mogli nie tylko mieszkańcy gminy Stary Sącz, Sądecczyzny, ale również turyści z całej Polski.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UM Stary Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź