miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Konkurs „Moje #SądeckieWakacje”

0 236

Spore zainteresowanie wywołał nasz konkurs „Moje #SądeckieWakacje”. Dzieci i młodzież przesyłają swoje prace plastyczne, a autorzy trzech, które uzyskają najwięcej laików, otrzymają nagrody – aparaty FUJIFILM INSTAX MINI 9. 

 

Czytaj również: Koncert w plenerze w Korzennej! Dworski SONG zaprasza na ucztę

 

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w facebookowym Konkursie „Moje #SądeckieWakacje”. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dostarczenie w formie skanu na adres poczty elektronicznej: promocja@nowosadecki.pl prawidłowo wypełnionej Karty Zgłoszeniowej. Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs jedną pracę w formacie A4 w dowolnej technice plastycznej do 31 sierpnia 2020 roku. 
Aby wziąć udział w Konkursie należy polubić fanpage @sądeckiezaprasza i post konkursowy oraz udostępnić go. Prace konkursowe prosimy umieszczać pod postem konkursowym w formie komentarza. 

 

 

Z zamieszczonych zdjęć prac plastycznych promujących atrakcje turystyczne Sądecczyzny zostanie wybranych 10 z największą liczbą lajków. Nagrodą w Konkursie są trzy aparaty FUJIFILM INSTAX MINI 9, ufundowane przez Powiat Nowosądecki, pozostałe 7 miejsc zostanie nagrodzonych zestawami promocyjnych gadżetów #sądeckie. 

Zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze prace! Regulamin: https://nowosadecki.pl/pl/konkurs-moje-sadeckie-wakacje

Opr. Rafał Kmak
fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź