miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Marzy Ci się praca policjanta? Konieczne zajrzyj!

0 174

Klasa policyjna w Zespole Szkół w Marcinkowicach to propozycja dla energicznych i pełnych zapału młodych ludzi. Absolwentów klas ósmych, którzy planują w przyszłości podjąć pracę w służbach mundurowych, zapraszamy do klasy o profilu Bezpieczeństwo Publiczne. Patronat nad klasą sprawuje Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Po ukończeniu tej szkoły zatrudnienie masz gwarantowane!

 

– Oprócz przedmiotów ogólnokształcących, uczniowie realizują zajęcia z zakresu prawa, psychologii zachowań przestępczych, kryminalistyki i kryminologii, walki wręcz i technik interwencyjnych, komunikacji interpersonalnej, pedagogiki ogólnej, mediacji i rozwiązywania konfliktów, szkolenia strzeleckiego, budowy i obsługi broni – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach.

Dodatkowo, młodzież bierze udział w zajęciach sprawnościowych przygotowujących do testów wymaganych przy przyjęciu do służb mundurowych, wolontariacie, kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy, manewrach taktyczno-obronnych, obozach szkoleniowych, kursach z zakresu pedagogiki zabawy, zdobywa również uprawnienia służby informacyjnej imprezy masowej i wiele innych.

 

Więcej informacji znajdziesz: [TUTAJ]

 

 

Fot., źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź