miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“Niech zstąpi duch Twój… i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi…” 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II [Nagranie]

#barkachallenge. Artyści dla Jana Pawła II

0 1 075

 

Stworzenie każdego dzieła to tak naprawdę challenge, to nasz wspólny projekt do którego zaprosiliśmy wspaniałych artystów. Najpiękniejszą formą wyzwania jest wyzwanie, które stawiamy sami sobie. Tak,  jak uczyniliśmy to na przykładzie naszej Barki, zapraszając teraz wszystkich na wspólny rejs.

 

Czytaj również: #BarkaChellenge z okazji 100 urodzin św. Jana Pawła II!
Topowi artyści w hołdzie naszemu rodakowi [Zdjęcia, nagranie]

 

 

Emocje, które towarzyszyły podczas tworzenia naszego projektu, udowodniły, że nie ma nic bardziej cennego jak wkład samego siebie w to co się chce stworzyć bez narzucenia „ram”. Chcemy podzielić się z Państwem naszymi emocjami, naszą miłością do Ojca Świętego, a w największym stopniu miłością do Jezusa Chrystusa którą tutaj słychać w każdym głosie  i w każdym detalu.

 

 

 

#barkachallenge to zupełnie inny challenge niż wszystkie do tej pory, to jest dobrowolny challenge, do którego zaprasza nas sam Jezus , za pośrednictwem naszego ukochanego Ojca Świętego. Zapraszamy wszystkich, którym podoba się nasza inicjatywa do wspólnego rejsu i przedstawiania swoich pomysłów na przekaz swojej miłości do Jezusa. 

 

 

 
Barka – to piosenka oazowa, a ile jeszcze innych bardzo fajnych piosenek oazowych, pielgrzymkowych, religijnych, które w nowym brzmieniu mogą dać im zupełnie nowe  życie. Celem #barkachallenge jest zaproszenie wszystkich Nas do aranżacji piosenek związanych z JP2, z Jezusem, Maryją, z Polską.
 
Dzielmy się nimi sami między sobą, niech JP2 będzie z nami dużo dłużej niż tylko w jeden dzień, szczególnie w tym czasie. Czas na to jest nieograniczony – ale uważamy, że raz na jakiś czas można robić podsumowania naszej challengu.
 
Naszym pomysłem jest  próba – aby do 31 lipca – każdy kto ma ochotę włączył się w rejs – udostępniał swoje dzieła gdzie uważa za słuszne, ale jak ma ochotę również udostępnił na #barkachallenge – z którego najlepsze aranżacje, lub zupełne nowe pomysły będą mogły wystąpić na wspólnym koncercie ( Koncert może również odbyć w formie online – czas pokazał że jest to możliwe)  15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia Marii Panny o symbolicznej godzinie 21.37 zaraz po Apelu Jasnogórskim.
Zachęcamy szczególnie osoby które nie wyobrażają sobie sierpnia bez pielgrzymki, na której tyle słyszymy pięknych piosenek wielbiących Pana, tak aby w naszych sercach w sierpniu było ich jak najwięcej. Nikogo nie mamy zamiaru zmuszać, dawać czasu wywoływać presji . To projekt z serca dla serca od Nas dla Was.
 
Z serca wszystkim dziękujemy!
Zespół HALNY Niedźwiedź, Sebastian Karpiel-Bulecka, Izabela Szafrańska, Gabriela Szyszka, Gooroleska, Edyta Golec, Sądecki Chór Gospel pod kierownictwem Sylwii  Tomaszewska-Siedlarz,  Bogusław Nawara, Rafał Brzozowski, Andrzej Karpiel Replon, Andrzej Krzeptowski.
 
Szczególne podziękowania za skrzydła Marka. #100rocznicaurodzinjanapawła2 #idzienowe #jp2 #100lat #barkachallenge #polscyartyści #ourpope
 

 

Rafał Kmak
źródło i fot. youtube.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź