miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Odzież i obuwie warte ponad 85 tys. złotych przekazał Decathlon Fundacji Rozwoju Sądecczyzny

0 500

Decathlon przekazał produkty wartości 86 351,24 złotych Fundacji Rozwoju Sądecczyzny. – To bezcenna pomoc. Przekazane dary trafiły do nas do Free Shop w Starym Sączu. Część pojechała na wschód Ukrainy. Tam jest strasznie… Dostaliśmy odzież i buty dla cywili. Przekazujemy je na bieżąco – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Anna Majda prezes FRS. – Szczególnie dziękuje Łukaszowi Janikowi, właścicielowi firmy “Meta” zajmującej się wynajem namiotów imprezowych. To dzięki jego zaangażowaniu pomoc z Decathlon była możliwa!

Czytaj również: Witalij Kliczko dziękuje za pomoc. Sądecki akcent pomocy humanitarnej

Warto podkreślić, że zbiórka darów ciągle trwa. Aktualnie zbierana jest żywność. Produkty można oddawać na park&drive od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 w Starym Sączu. jeżeli termin nie pasuje należy wcześniej zadzwonić pod nr tel. 509 539 544 i umówić odbiór ? 

Anna Majda dodaje, że pomoc kosztuje coraz więcej. Jej fundacja apeluje o wsparcie, dzięki któremu ich działania będą nadal kontynuowane. – Ludzie tam żyją w ruinach, wszędzie smród spalonych ciał. Brak wody, jedzenia… Kończą się nam środki. Ech… Za to mamy mnóstwo zapału i serca. Docieramy bezpośrednio do ludzi, najdalej jak się da na wschód. Nawet Kliczko docenił. Tak strasznie dziękował za pomoc – dodaje prezes Majda. Informacja o sposobie wsparcia znajduje się na plakacie. 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź