miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

OSP w Podrzeczu z własnym sztandarem!

0 1 256

W miniony weekend w Podrzeczu odbyła się uroczystość nadania sztandaru tamtejszej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. W spotkaniu wzięli udział m.in.: wicewojewoda małopolski Józef Leśniak, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec oraz radni powiatowi: Joanna Szewczyk-Kubacka i Krzysztof  Bodziony.

 

Czytaj również: Ponad 300 strażaków i 58 zastępów straży pożarnej walczyło z nawałnicami [Podsumowanie działań]

 

Z okazji poświęcenia i nadania sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu składam wszystkim druhom serdeczne gratulacje, wyrazy podziękowania oraz uznania za wypełnianie strażackich powinności – mówił Roman Potoniec, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, który podczas spotkania reprezentował również starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. – Wasze oddanie i służba zasługują na najwyższy szacunek. Życzę, aby działalność w strażackich szeregach była źródłem satysfakcji i spełnienia aspiracji życiowych. Niech Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece i nieustannie strzeże od wszelkich zagrożeń, a dobre zdrowie i wszelka pomyślność niech wspierają Wasze poczynania osobiste, zawodowe i społeczne.

 

 

Uroczystego przekazania sztandaru strażakom ochotnikom dokonał st. bryg. Paweł Motyka – zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź