miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po ukończeniu tej szkoły zatrudnienie masz gwarantowane!

0 265

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół w Nawojowej ma już swoją renomę. Przy wsparciu profesjonalnej kadry, uczniowie zgłębiają tajniki przygotowywania potraw w nowoczesnych pracowniach i w pełni wyposażonej kuchni.

 

Czytaj również: Możliwe burze i mocny wiatr, do 80 km/h [Ostrzeżenie meteorologiczne]

 

– Współpracujemy też z najlepszymi restauracjami i hotelami, a także firmami cateringowymi w całej Polsce – mówi Anna Wilk, nauczycielka przedmiotów zawodowych w ZS w Nawojowej. – Nasze Technikum Żywienia posiada tytuł Kuźni Talentów Kulinarnych nadany przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich i Złotą Tarczę Perspektyw w kategorii olimpijczyków. Uczniowie co roku zdobywają najwyższe laury podczas olimpiad i konkursów.

O przygotowaniu uczniów świadczy też fakt, że wszyscy zdają egzamin zawodowy, który nie należy do łatwych.

– Jednym słowem kształcimy profesjonalistów, zarówno pod względem merytorycznym, jak i faktycznych umiejętności – dodaje Michał Bulzak, dyrektor nawojowskiej szkoły.– Nauka zawodu to opłacalna inwestycja i gwarancja zdobycia fachowej wiedzy, która jest poparta praktyką i doświadczeniem. Z taką wiedzą i umiejętnościami nasi absolwenci nie szukają długo pracy po zakończeniu szkoły.

Więcej informacji znajdziesz:  [TUTAJ]

 

Fot., źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź