miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Positive Ways rusza w trasę! Gdzie na Sądecczyźnie spotkasz te luksusowe „cacka”?

1 6 166

Właściciele drogich i zapierających dech w piersiach samochodów ponownie połączyli siły i organizują akcję Positive Ways. W kilku miastach w Polsce pokażą swoje luksusowe samochody. Dodatkowo przyświeca im szczytny cel – zbiórka funduszy na leczenie dzieci z wadami serca. Na tegorocznej trasie nie zabraknie miejscowości z Sądecczyzny. Gdzie zaparkują te wypasione bryki?

Czytaj również: Krok za krokiem, by pomóc choremu Kubie! Bartek przeszedł już 200 kilometrów [Zdjęcia]

Poniżej znajdziecie szczegółowy plan wydarzenia Positive Ways 2024, którego celem jest nie tylko pasja motoryzacji, ale przede wszystkim wsparcie dzieci z wadami serca. Fundacja działa już od 10 lat, zrodzona z miłości do motoryzacji i samochodów. Łącznie uzbierano już 4 mln złotych na wyjazdach!

Sądecki akcent
Luksusowe samochody zaparkują w Siennej koło Nowego Sącza. Będzie je można oglądać w poniedziałek po południu i we wtorkowy poranek. Cały czas stowarzyszenie prowadzi zbiórkę pieniędzy w internecie. Chętni mogą się dorzucić TUTAJ – KLIK.

W tegorocznym wydaniu Positive Ways organizatorzy skupiają się na wspólnym działaniu dla dobra dzieci z wadami serca. Inicjatywa to nie tylko emocjonujący rajd samochodowy, ale przede wszystkim szczytna misja, której celem jest pomoc potrzebującym.

Zbiórki i licytacje
Już teraz ruszyły zbiórki na platformie Siepomaga oraz licytacje na Allegro. Dla osób biorących udział w zbiórkach przewidziane są losowania nagród, w tym przejażdżki różnymi samochodami na torze w Radomiu. Zachęcamy do wsparcia akcji oraz udziału w licytacjach.

Promocja
Dzięki ich zaangażowaniu w promocję zbiórek i licytacji, nasza akcja nabiera dodatkowego rozpędu. Na wydarzeniu będzie można zobaczyć takie samochody które są często samochodami wydanymi w kilku egzemplarzach na cały świat jak m.in.:

 • GCD – G 920 – 460.000 Euro netto
 • GCD – G 820 – 440.000 Euro netto
 • GCD GLE 820 – 230.000 Euro netto
 • Brabus E900 – 300.000 Euro netto
 • Brabus 911 R Rocket – 650.000 Euro netto
 • Brabus RR Ghost 700 – 480.000 Euro netto

Gwiazdy i ambasadorzy
W wydarzeniu wezmą udział znane osobistości i ambasadorzy wydarzenia, m.in. Rafał Maserak oraz Ola Nowak, którzy swoim zaangażowaniem dodadzą blasku naszej inicjatywie i przyciągną uwagę większej liczby osób.

Terminy i lokalizacje:

 • Warszawa, Pałac Kultury: 8 czerwca od godziny 16:00 do 18:00
 • Kraków, Kopiec Kościuszki: 9 czerwca od godziny 18:30 do 20:30

Koncert
We wtorek, 11 czerwca zapraszamy na wyjątkowy koncert w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego z udziałem naszych podopiecznych. Choć koncert będzie zamknięty, serdecznie zapraszamy na parking przed centrum, gdzie od godziny 11:00 zaczną zjeżdżać się samochody. To doskonała okazja, by zobaczyć niesamowite auta i wesprzeć naszą inicjatywę.

Dodatkowe atrakcje
Na uczestników czekają gry i zabawy dla dzieci, a także zbiórka pieniędzy na dzieciaki z wadami serca. To niepowtarzalna okazja, by połączyć dobrą zabawę z pomocą najbardziej potrzebującym.Warszawa 8.06
Tor Jastrząb 9.06
Kraków 9.06
Gródek Nad Dunajcem – Heron Live Hotel 10.06
Lusławice Centrum Pendereckiego 11.06

Zapraszamy do pomagania i wzięcia udziału w imprezie. Pobijmy rekord dla chorych dzieci! Niech nasze serca zabiją dla dzieciaków z wadami serca.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
 1. Zygmunt pisze

  Niech sprzedadzą te autka to bedzie na dzieci.

Zostaw odpowiedź