miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Potworna kontuzja Wojtka. Złamanie z przemieszczeniem, czeka go długa i kosztowna rehabilitacja

„Drużyną jesteśmy także poza boiskiem”

0 1 551

Dzisiejszy mecz A klasowego klubu z Sądecczyzny jeden z zawodników zapamięta na długo. Wojciech Kumor doznał tam poważnej kontuzji – złamanie z przemieszczeniem. Czeka go długa i kosztowna rehabilitacja. Koledzy z klubu LKS Świniarsko zorganizowali zrzutkę, dzięki której ich kolega szybciej wróci do pełni zdrowia. 

 

Czytaj również: Zbigniew Konieczek odebrał nagrodę Sądeczanina Roku

 

W związku z bardzo poważną kontuzją naszego zawodnika Wojtka Kumora postanowiliśmy o założeniu zbiórki na pomoc w rehabilitacji. Bardzo prosimy o udostępnienie. Drużyną jesteśmy także poza boiskiem – czytamy na stronie klubu sportowego.

 

Link do ZRZUTKI – KLIK

 

 

Wojtek od najmłodszych lat jest związany z klubem Sportowym LKS Świniarsko. Niestety w dniu dzisiejszym (12 września) podczas meczu ligowego został bardzo mocno kopnięty, w konsekwencji czego została złamana jego lewa noga. Jest to złamanie kostki przyśrodkowej, krawędź tylna piszczela i bocznej części kości. To złamanie z przemieszczeniem. Wojtka czeka skomplikowana operacja, a później długa i kosztowna rehabilitacja. W związku z tym nie chcemy aby Wojtek został z tym sam, liczymy na państwa pomoc. Każda złotówka liczy się przy powrocie Wojtka do zdrowia. Z góry serdecznie dziękujemy, czytamy w opisie zrzutki.

Źródło i fot. Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź