miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Powiat nie zwalnia tempa z remontami! Kolejne drogi zamknięte

0 601

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że 2 grudnia 2021 r. w godz. 8:00 – 16:00 będą prowadzone prace związane z modernizacją drogi powiatowej Piwniczna: ul. Zagrody – Łomnica. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od mostu do boiska sportowego przed szkołą podstawową. Brak objazdu. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin remontu drogi może ulec zmianie.

 

Czytaj również: Samotnie w 84 dni pokonała 2367 km zdobywając „łuk Karpat”. Ewa Chwałko już w czwartek w WSB-NLU

 

Dodatkowo Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 1 – 2 grudnia 2021 r. (środa, czwartek) w godz. 8:00 – 16:00 będą prowadzone prace związane z remontem drogi powiatowej Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów w miejscowości Grybów. W związku z tym droga w tych dniach będzie zamknięta dla ruchu na odcinku 2,4 km. Objazd drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa, DK nr 28, drogą powiatową ul. Węgierska w Grybowie lub DW 981. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin zamknięcia drogi może ulec zmianie.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że wobec w dniach 1-2 grudnia 2021 r. w godz. 8:00 – 16:00 będą kontynuowane prace związane z remontem drogi powiatowej Wielogłowy – Ubiad. W związku z tym droga w tych dniach będzie zamknięta dla ruchu na odcinku do skrzyżowania z drogą gminną miejscowości Ubiad. Objazd zamkniętego odcinka możliwy będzie drogami gminnymi. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin zamknięcia drogi może ulec zmianie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź