miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poznaj 6 niebiańskich kobiet z Sądecczyzny! Znamy finalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski [Zdjęcia]

Konkurs Miss i Miss Nastolatek Małopolski wchodzi w decydującą fazę, właśnie poznaliśmy finalistki konkursu!

1 7 829

Poznaliśmy tegoroczne finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007. Z Sądecczyzny zakwalifikowało się 6 dziewczyn. Miss Polski 2021 odbędzie się 22. sierpnia ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski, a miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

 

Czytaj również: Nowosądecka młodzież pamięta. 230-lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

W kategorii Miss Małopolski:

  • 41 finalistki zostały wybrane przez jury konkursu,
  • 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów,
  • Z Sądecczyzny zakwalifikowały się: Harnik Natalia Nawojowa, Kachniarz Izabela Mszalnica, Majda Magdalena Świniarsko, Radwańska Wiktoria Nowy Sącz, Tokarczyk Sandra Brzezna.

W kategorii Miss Nastolatek Małopolski:

  • 18 finalistki zostały wybrane przez jury konkursu,
  • 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów,
  • Z Sądecczyzny zakwalifikowała się Kotarba Nina Młodów.

 

 

 

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in [1]. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy MISS STUDENTEK MAŁOPOLSKI – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce.

 

 

Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? O tym dowiemy się już w 20. czerwca podczas uroczystej gali finałowej w ICE Kraków!

Warto zaznaczyć, że finał Miss Polski 2021 odbędzie się 22. sierpnia ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski, a miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

źródło: Organizator
fot. Instagram (Ilustracyjne), organizator

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    cyknąłby ale wole chodocków..

Zostaw odpowiedź