miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przedstawiciele Powiatu Wejherowskiego na Sądecczyźnie

0 405

Trwa rewizyta delegacji Powiatu Wejherowskiego na Ziemi Sądeckiej. Władze Powiatu Nowosądeckiego uczestniczyły w spotkaniu z gośćmi w Starostwie Powiatowym.

Czytaj również: Francuskie miasto Vernon kolejnym partnerem Sądecczyzny?

– Cieszę się, że nasza współpraca się rozwija. Tym razem gościmy przedsiębiorców z Powiatu Wejherowskiego, którzy spotkają się z szefami firm z naszego terenu. Nie jest wykluczone, że zaowocuje to dobrą współpracą i wymianą doświadczeń – powiedział Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

Członkowie delegacji z Wejherowa zwiedzili już m.in.: Krynicę-Zdrój, Dolinę Popradu, zaporę i elektrownię wodną Rożnów, Tropie oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Ponadto goście wezmą udział w Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w Nowym Sączu.

Przedstawiciele Powiatu Wejherowskiego, którzy przybyli z wizytą na Sądecczyznę to: Gabriela Lisius – starosta wejherowski, Kazimierz Bistroń – członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego, Robert Lorbiecki – dyrektor Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie, Dariusz Hebel, a także przedsiębiorcy: Agnieszka Kamińska, Tadeusz Kij, Robert Pstrągowski, Dariusz Schmidtke i Katarzyna Szalewska.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź