miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przejechał 1,5-kilometra w 2 godziny? Kończy się cierpliwość sądeckich kierowców! [ZDJĘCIA]

0 1 726

To już piąty dzień borykania się z wielokilometrowymi korkami nie tylko w Nowym Sączu, ale przede wszystkim na drogach dojazdowych do miasta. Kierowcy, choć rozumieją konieczność budowy nowej przeprawy, powoli tracą cierpliwość. – Jadę od Świniarska do Chełmca już dwie godziny. W końcu zadzwoniłem na Policję, żeby kogoś przysłali na skrzyżowanie pod Urząd Gminy, bo to już jest przesada – informuje nas jeden z Czytelników. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, którzy starają się rozładować ogromny korek.

 

Czytaj również: Dyrektor SPR: Sytuacja jest dramatyczna! Dojazd do pacjenta wydłuży się nawet dwukrotnie po zamknięciu mostu

 

Pierwsze sygnały od naszych Czytelników otrzymywaliśmy już od rana. Największe utrudnienia występowały właśnie w Chełmcu, dlatego ruchem na skrzyżowaniu kierowali policjanci. Gdy udało się nieco rozładować korek, funkcjonariusze odjechali do dalszych zadań. Po kilkunastu minutach droga ze Świniarska do Obwodnicy Północnej znowu stanęła w gigantycznym korku.

Obecnie ruchem znowu kierują policjanci, dzięki którym odbywa się on w tym miejscu już płynnie.

Czytelnicy informują nas również o dużych korkach na ul. Węgierskiej i drogach do niej prowadzących. Dodatkowe problemy pojawiają się, gdy na najbardziej ruchliwych trasach dojdzie do kolizji lub któryś z pojazdów odmówi posłuszeństwa. Do takich sytuacji dochodziło wczoraj wielokrotnie, o czym informowaliśmy w artykule: Ciężarówka zepsuła się na Obwodnicy Północnej! Korek GIGANT!

 

Masz zdjęcia? Filmy? Chcesz podzielić się z nami informacją o utrudnieniach w ruchu? Wyślij do nas wiadomość prywatną lub napisz maila: redakcja@miastoNS.pl

 

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.