miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ruszyła kolejna kampania Odkrywaj#Sądeckie! Tym razem na antenie TVP

0 435

Zima na stokach w pełni – narciarze już szusują korzystając ze sprzyjających warunków. Aby zachęcić turystów z Polski do przyjazdu w Sądeckie i korzystania z naszych atrakcji – Powiat Nowosądecki ruszył z kolejną kampanią promocyjną. Tym razem jest ona prowadzona na antenie TVP.

 

Czytaj również: Krynica-Zdrój: uczniowie zebrali misie – przekażą je domom dziecka

 

Chcemy w tym trudnym czasie pomóc branży turystycznej i gastronomicznej – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Zachęcamy do szusowania po #Sądeckich stokach, zamawiania posiłków w restauracjach – oczywiście wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników. Kilka stacji narciarskich już rozpoczęło tegoroczny sezon i wiele osób już korzysta z dobrodziejstw zimy.

 

 

Niebawem ruszą kolejne wyciągi. Warunki do wypoczynku będą więc bardzo dobre. Mam nadzieję, że zachowując wprowadzone zasady bezpieczeństwa i rozsądek, wszyscy będziemy mogli cieszyć się z zimy. Zapraszam do odkrywania Sądeckiego zimą!

W ramach kampanii w TVP będzie można zobaczyć dwa 3-minutowe filmy promujące Sądecczyznę: każdy z nich pojawi się 20 razy na antenie TVP3 Kraków oraz 20 razy na ogólnopolskiej antenie TVP.

Ponadto w grudniu, na antenie TVP, przed i po „Prognozie Pogody” o godz. 18.50 pojawią się aż 62 spoty/ billboardy informacyjno-promocyjne zapraszające do odwiedzenia Powiatu Nowosądeckiego.

Szukajcie, oglądajcie i dajcie znać jak Wam się podobają nasze spoty promujące akcję Odkrywaj#Sądeckie ZIMĄ.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź