miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Seniorzy z Podegrodzia wspólnie świętowali Wielkanoc

0 692

W czwartek, tj. 28 marca miała miejsce bardzo miła uroczystość. Po raz kolejny Seniorzy z gminy Podegrodzie wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się w Dziennym Domu Seniora, aby złożyć sobie świąteczne życzenia oraz wspólnie zasiąść do wielkanocnego śniadania.

– Święta Wielkanocne są dla nas wszystkich czasem wyjątkowym, spędzonym w rodzinnym, ciepłym gronie. Cieszę się, że wspólnie z seniorami z naszej gminy razem mogliśmy celebrować ten wyjątkowy czas, delektując się pysznym śniadaniem wielkanocnym, wzbogaconym o tradycyjne potrawy i domowe wypieki – mówi Stanisław Banach, wójt Gminy Podegrodzie.

Od kilku lat Dzienny Dom Seniora w gminie Podegrodzie prężnie działa, oferując różnorodne zajęcia i angażując seniorów w aktywność społeczną. Placówka ta stanowi nie tylko miejsce spotkań, ale również zrzesza i integruje starsze pokolenie. Dzięki różnorodnym inicjatywom seniorzy mają okazję rozwijać swoje zainteresowania, nabywać nowe umiejętności oraz cieszyć się aktywnym trybem życia.

Jeszcze większą radość przynosi wiadomość o otrzymanym dofinansowaniu na kwotę około 100 000 złotych, które wesprze funkcjonowanie placówki. To wyjątkowy prezent, który umożliwi zorganizowanie m.in. wycieczek i spotkań dla seniorów, tworząc tym samym jeszcze silniejszą społeczność.

Drodzy seniorzy dziękuję Wam za waszą działalność i zaangażowanie w rozwój Dziennego Domu Seniora oraz stworzenie miejsca pełnego radości, aktywności i wzajemnej życzliwości- podkreślał wójt Stanisław Banach.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź