miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Śmiertelne skutki zderzenia osobówki z motocyklem! Dramat w Limanowej

0 3 546

Do tragicznego w sutkach wypadku doszło w Limanowej. Na drodze krajowej nr 28 w zderzeniu motocykla i samochodu osobowego zginęła pasażerka jednośladu. Prowadzący motocykl w stanie ciężkim trafił do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana. 

 

Czytaj również: Dziesięć nowych zakażeń na Sądecczyźnie!
Koronawirus nie odpuszcza, zachowajmy czujność [Raport 01.07.2020]

 

Kierujący samochodem marki peugeot wykonując manewr skrętu w lewo z DK 28, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motocyklowi marki suzuki – informuje st. sierż. Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. – W wyniku tego zdarzenia najbardziej ucierpiała 24-letnia pasażerka motocykla, mieszkanka Krakowa. Niestety, mimo szybko podjętej akcji reanimacyjnej, kobieta zmarła.

W wypadku na drodze krajowej śmierć poniosła pasażerka motocykla, 24-letnia kobieta z powiatu wadowickiego. W zdarzeniu ranny został także 32-letni mieszkaniec Krakowa, który kierował motocyklem. Z obrażeniami, które obecnie nie zagrażają jego życiu, mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

 

 

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin oględziny prowadziła policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z biegłym. Czynności realizowano pod nadzorem prokuratora. Pojazdy zabezpieczono do badań.  – Kierowca peugeota został przebadany alkomatem. Był trzeźwy – dodaje st. sierż. Anna Zbroja-Zagórska. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali limanowscy policjanci oraz strażacy z PSP Limanowa.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP, limanowa.in, tv-28

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź