miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Śnieżny dinozaur zapoczątkował zimowy konkurs w Muszynie

0 141

Triceratops, który został wykonany ze śniegu przez rodzinę Świętach wraz z przyjaciółmi, wzbudził w sieci spore zainteresowanie, a jego zdjęcia cieszą się dużą popularnością. W związku z entuzjazmem mieszkańców Urząd Miasta i Gminy Muszyna postanowił ogłosić konkurs na najciekawszą figurę śnieżną lub lodową w gminie.

 

Czytaj również: W pożarze stracili wszystko! Trwa zbiórka na wykończenie ich nowego domu [ZDJĘCIA]

 

Śnieżną rzeźbą triceratopsa, która stanowi niebywałą podobiznę roślinożernego dinozaura z okresu późnej kredy, wzbudziła spore zainteresowanie. Została ona wykonana przez rodzinę Świętach wraz z przyjaciółmi w Muszynie, a w skład ekipy budowniczych weszli: Gabrysia Świętach, Michał Świętach, Karolek Świętach, Milenka Górecka, Dawidek Dzikowski, Nesia Dzikowska, a głównym rzeźbiarzem był Marek Świętach.

Pomysł szybko spotkał się z entuzjazmem mieszkańców. Został już ogłoszony przez nas konkurs na najciekawszą figurę śnieżną lub lodową w gminie. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wysłać zdjęcie stworzonej figury wraz z opisem jej lokalizacji na adres konkurs@muszyna.pl do administratorów profilu Facebooka Muszyna w Necie – komentuje Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

Jak informują organizatorzy konkursu, trzy najciekawsze prace ocenione przez jury zostaną nagrodzone, a prace konkursowe można nadsyłać do 15 marca 2018 r.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: UMIG Muszyna

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.