miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Starosta nagrodził nauczycieli

0 630

Obchodzony wczoraj powiatowy Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego nagród dla nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki. Uroczystości odbyły się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.

 

Czytaj również: Maturzyści będą poznawać Polskę

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Nowosądeckiego podziękowania za codzienną, trudną i odpowiedzialną pracę. Proces edukacji kształtuje młode umysły – dzieci i młodzież nie tylko zdobywają wiedzę, ale też rozwijają umiejętności społeczne i fizyczne. Towarzyszycie im w tej drodze dając wiedzę – najcenniejszy i najtrwalszy dar – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Dziękując raz jeszcze za Waszą pracę, składam życzenia wytrwałości i nieustającej motywacji do realizacji wszystkich zamierzeń edukacyjnych i wychowawczych. Niech wymierne efekty nauki oraz wdzięczność młodego pokolenia przynoszą Wam na co dzień radość i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

 

Nagrody otrzymali: Maria Aleksander-Pisz dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju, Aleksandra Bieniek nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju, Dariusz Czerwiński nauczyciel Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Justyna Demaj-Brożyna nauczyciel Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu, Marek Dymek nauczyciel Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie, Patrycja Grudzień-Dubiel nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, Urszula Janusz dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Piwnicznej Zdroju, Jarosław Kuśnierz nauczyciel Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, Zbigniew Liszka kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie, Wiesława Majda nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Anna Mazur nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Arkadiusz Nosal nauczyciel Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Elżbieta Repel nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej, Iwona Sikorska dyrektor Zespołu Szkół w Marcinkowicach, Jolanta Sułkowska nauczyciel Zespołu Szkół w Starym Sączu, Krzysztof Szewczyk dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, Iwona Wójcik nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.

W spotkaniu wzięli udział: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, członek Zarządu Powiatu Zofia Nika, radny powiatowy i jednocześnie przewodniczący Komisji Statutowej w Radzie Powiatu Nowosądeckiego Przemysław Gajowski, Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, która prowadziła spotkanie oraz dyrektorzy szkół powiatowych i nauczyciele.

Spotkanie uświetnił koncert w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju.

Fot. Maria Olszowska

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź