miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sześcioraczki na sankach! – Zazdroszczę cierpliwości :) na pewno można się jej nauczyć przy takiej grupce :) – komentuje internautka [Zdjęcia]

0 3 377

Nasze sześcioraczki z Tylmanowej rosną jak na drożdżach. Miesiące mijają niepostrzeżenie, jednak okres zimowy do doskonała okazja, aby poznać coś nowego. Tym razem pełna entuzjazmu rodzinka zorganizowała prawdziwą “wyprawę” na sanki! – Ubieranie całej Waszej ekipy na śnieg to musi być ciekawe 🤔 Ja mam tylko dwójkę do odziania… I w takich momentach tęsknie za latem – komentuje jedna z internautek na Instagramie.

 

Czytaj również: 14. emerytura dla emerytów! 11,4 MILIARDA złotych w ramach jednorazowego wsparcia

 

Na zdjęciach, które mama sześcioraczków zamieszcza na ich profilu na Instagramie widać, że gromadka szybko się rozwija i nie brakuje im energii. Na najnowszej fotografii możemy podziwiać półtora roczne dzieci w trakcie zimowej zabawy.

Zazdroszczę cierpliwości 🙂 na pewno można się jej nauczyć przy takiej grupce 🙂 – podkreśla jedna z mam.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

 

Przypomnijmy, narodziny Filipa, Tymona, Zosi, Kai, Malwiny i Neli to wspólny sukces położników i neonatologów. To pierwsze narodziny sześcioraczków w Polsce i jedne z niewielu na świecie. Ta ciąża doprowadzona do 29 tygodnia to wspólny sukces położników i neonatologów. – Konsultowaliśmy się i zdecydowaliśmy, kiedy przeprowadzimy cesarskie cięcie – podkreślał prof. Lauterbach. Dodał, że neonatologom zależało na tym, by dzieci jak najdłużej pozostawały w łonie matki.

 

 

Jak podają statystyki, sześcioraczki rodzą się na świecie bardzo rzadko – raz na 4,7 mld ciąż. Rodzeństwo z Tylmanowej to pierwszy taki przypadek w Polsce. Dodajmy, że sześcioraczki mają jeszcze starszego brata Oliwiera. Sześcioraczki 20 maja 2020 roku obchodziły swoje pierwsze urodziny 🙂

źródło: Instagram

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź