miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sześcioraczki rosną jak na drożdżach! „Bohaterowie dnia codziennego” pojawili się na Instagramie

0 4 440

Tymi narodzinami żyła niemal cała Polska! Rodzice sześcioraczków z Tylmanowej (gm. Ochotnica Dolna, nieopodal Łącka) właśnie podzielili się nowym zdjęciem swoich pociech na Instagramie. To już naprawdę duże dzieciaki!

 

Czytaj również: Wystawa „Bicepsy Sądecczyzny” otwarta

 

Pierwsze w Polsce sześcioraczki: Nela, Kaja, Malwina, Zosia, Tymon i Filip, przyszły na świat 20 maja 2019 roku i od tamtej pory wzbudzają niemałą sensację, a ich najwierniejsi fani regularnie śledzą ich losy na ich instagramowym profilu. Noworodki ważyły wówczas od 890 do ok. 1300 gramów. Sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko – raz na 4,7 mld ciąż na świecie.

Klaudia i Szymon Marzec mają siedmioro dzieci – sześcioraczki, które przyszły na świat w 2019 roku i starszego od nich syna. Data narodzin gromadki dzieci przeszła do historii, gdyż na świecie niewiele mnogich ciąż udaje się doprowadzić do szczęśliwego finału. Tym razem jednak los sprzyjał dzielnej mamie oraz jej dzieciom i przy współpracy z lekarzami na świat przyszły urocze dzieciaki. Warto przypomnieć, że personel szpitalny pierwotnie był przygotowany na pięcioro noworodków. Ku zdumieniu wszystkich w czasie trwania akcji porodowej okazało się, że na świecie pojawi się jeszcze jedna pociecha.

Jak dziś wyglądają najsławniejsze wieloraczki w Polsce? Wszystko wskazuje na to, że rodzina mimo wielu wyzwań radzi sobie świetnie, a Nela, Kaja, Malwina, Zosia, Tymon i Filip rosną jak na drożdżach, co zresztą wyraźnie widać na ich najnowszym wspólnym zdjęciu!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @szescioraczkipl

 

Choć na co dzień ich rodzice z pewnością muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami, nie ulega wątpliwości, że każde ich wspólne zdjęcie raz za razem wzrusza i rozczula każdego. Obserwatorzy profilu @szescioraczkipl nie kryją zachwytów nad wielodzietną rodziną oraz wspierają rodziców w ogarnianiu sporej gromadki dobrym słowem.

 

Ojoj w końcu… już ostatnio zaczęłam się martwić co u Was ❤️

Dużo zdrowia, aby wszystkie dzieciaki wyszły na prostą ❤️

Coz za zmiana! Tęskniliśmy za Wami 😘 dzieci tak szybko rosną 🙈🙈

❤️❤️❤️❤️ jesteście bohaterami dnia codziennego! Mam nadzieję że macie wsparcie w rodzinie😉😉👍👍 Pozdrawiam serdecznie ❤️❤️

My również trzymamy kciuki za dzielną rodzinę.

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź