miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tłumy na spotkaniu z Andrzejem Dudą! Zakończenie kampanii prezydenckiej w Starym Sączu [Zdjęcia]

5 3 463

W Starym Sączu odbyło się oficjalne zakończenie kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy ubiegającego się o reelekcję. Tłumy mieszkańców całej Sądecczyzny zgromadziło się na starosądeckim rynku, aby wspólnie kibicować kandydaturze Dudy.  Dziękuje Wam za tę liczną obecność, tutaj na rodzinnej Sądecczyźnie  mówił prezydent.

 

Czytaj również: Kontrakt na ćwierć miliarda złotych!
Nowosądecki Newag dostarczy siedem pociągów dla województwa małopolskiego

 

Wybory prezydenckie już w niedzielę. Kandydaci wykorzystują do ostatnich minut czas przed ciszą wyborczą na spotkania i wiece. Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda jest w Starym Sączu.

 

 

Nasze działania inwestycyjne służą wszystkim: dzieciom, młodym, rodzicom oraz dziadkom. To 500+, 300+, emerytury, wzrost płac – mówił prezydent Duda.– To wszystko to baza, to początek. Podniesiemy jeszcze bardziej standard życia. Celem jest standard życia Europy zachodniej! – przekonywał.

Jeśli ktoś sądzi, że jak już wygram, to będę mniej pracował, to jest w grubym błędzie. Będę zasuwał cały czas, jak do tej pory. Możecie być tego pewni; ja dotrzymuję słowa – mówił w piątek prezydent Andrzej Duda.

 

 

 Jesteśmy inteligentnym, ambitnym narodem. Jesteśmy krajem, który nie tylko ma prawo realizować swoje interesy, ale przede wszystkim ma prawo realizować swoje ambicje i to powinniśmy robić powiedział Andrzej Duda podczas wieczornego wiecu w Starym Sączu.  Czy to będzie ambitna polityka? Tak. Czy to będzie polityka godności? Była, jest i będzie mówił ubiegający się o reelekcję prezydent. Zmiany, które wprowadzaliśmy były po to, by wesprzeć polskie rodziny, by już nigdy więcej nie było w Polsce głodujących dzieci stwierdził.

 

 

 

– W najbliższych latach musi być wzrost wynagrodzeń; chciałbym, żeby pod koniec mojej drugiej kadencji Polak zarabiał przeciętnie 2 tys. euro – mówił w piątek prezydent Andrzej Duda. Prezydent ubiegający się o reelekcję podkreślił, że “władza powinna mieć poczucie, że ma służyć ludziom, a nie jakiejś wąskiej elicie, nie jakimś, nie wiadomo jakim interesom; władza ma służyć ludziom”. Te słowa spotkały się z okrzykami: “Andrzej Duda!”.

 

 

 

Do walki o urząd prezydenta RP staną:

Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.

Opr. Rafał Kmak
fot. facebook

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
5 Komentarze
 1. ARTUR pisze

  ja dotrzymuję słowa – mówił w piątek prezydent Andrzej Duda. hahahahahaaaaaaaa

 2. keisyr pisze

  To było do przewidzenia że Prezydent Duda przyjedzie do Starego Sacza, a nie do Nowego Sacza
  Nikt nie chce ogladac geby Handzla !!!

  1. qwerty pisze

   a moze dlatego że jest stamtąd i dlatego do ciebie do korzennej nie przyjechał ?

  2. Anżej Korona-Duda pisze

   keisyr, gościu działasz od początku na zlecenie Handzla. Masz za zadanie , dając jednoznacznie do zrozumienia, że jesteś zwolennikiem PiSu i antyHandzlem. Celem twojego działania jest oto pokazanie czytelnikom obrazu PiSowca jako matoła, półgłówka, głupka wsiowego itp.

 3. Keisyr pisze

  Przepraszam wszystkich. Jestem schizofrenikiem i znowu dałem przez klawiaturę upust swojej frustracji.
  Potrzebuję pomocnej dłoni …

Zostaw odpowiedź