miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Krynicy „zaczną się masowe zwolnienia. Będziemy też świadkami zamykania obiektów”

3 20 682
Jeżeli od Bożego Narodzenia nie ruszymy na 100% i do końca ferii nie pociągniemy, zaczną się masowe zwolnienia. Będziemy też świadkami zamykania obiektów – mówił Daniel Lisak z Krynickiej Organizacji Turystycznej w Radiu Kraków. Słowa te podsumowały ostatnią decyzję związaną z zawieszeniem działalności krynickich hoteli i ośrodków turystycznych. Ma to związek z obostrzeniami wprowadzonymi przez pandemię koronawirusa.

 

Czytaj również: Wspieramy Sądecką Gastronomię [Akcja społeczna]

 
Według planów przerwa w działalności ma potrwać do sezonu świąteczno-noworocznego. Organizacje turystyczne ostrzegają, że utrzymanie ograniczeń także w sezonie zimowym, może przynieść w branży turystycznej falę upadłości. Miniony sezon był jednym z najgorszych w historii. Wiosenna fala koronawirusa spowodowała spadek nawet o 90%.
 
Organizowane na jesień targi, konferencje, wyjazdy, seminaria oraz szkolenia firm zostały w większości odwołane. Nadzieję branża wiąże z końcówką roku. Jeśli zimą również nie będzie można przyjąć gości, sytuacja stanie się dramatyczna.
 
Źródło: Radio Kraków
fot. archiwum
 
Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. Kasia pisze

  Testy, które są używane do diagnozowania koronawirusa są do badań naukowych, a nie do diagnostyki, więc nie są wiarygodne , a na podstawie wyników tych testów jest medialna pandemia.
  Gdyby jeszcze lekarze byli uczciwi i nie dopisywali koronawirusa ludziom, którzy nie są na ten wirus chorzy i nie dopisywali do aktu zgonu, bo jak twierdzą szpital dostaje wówczas dodatkowe pieniądze.
  Jeśli nikt z tym nic nie zrobi, to nie tylko Krynica upadnie, ale cały świat, no ale cóż taki jest plan masonerii jak pisze na jednodolarówce ANNUIT CCEPTIS ( Nowy porządek świata, to nam się uda)Niestety żyjemy w Czasach Ostatecznych i plan masonerii realuzuje się z całą mocą, wycofanie gotówki i dążenie do zaczipowania całej ludnosci.

  1. Dżesica pisze

   @Kasiu jesteśmy zgubieni !!11!!1

 2. ZIOM pisze

  Pozdro dla pięknych lat Polskiego Rapu !!!! Fenomen – Ludzie Przeciwko Ludziom –

Zostaw odpowiedź