miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Przydonicy zostanie rozbudowana sieć kanalizacyjna

0 800

Dokumentacja projektowa budowy sieci kanalizacyjnej w miejscowości Przydonica, w gminie Gródek nad Dunajcem powstanie w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy. Firma AKVO Sp. z o.o. z Wrocławia zaoferowała najlepsze warunki realizacji zamówienia.

 

Czytaj również: Gmina Korzenna: Wodociąg w Trzycierzu rozbudowany

 

Projekt kanalizacji w Przydonicy zrealizowany zostanie za blisko 115 tysięcy złotych przez firmę z Wrocławia. Oferta uzyskała największa liczbę punktów, a przy okazji była najtańsza i dlatego została w konsekwencji wybrana.

Pracownicy firmy AKVO Sp. z o.o. z Wrocławia po podpisaniu umowy wyruszyli w teren, aby jak najszybciej zaproponować najbardziej optymalne technicznie i ekonomicznie rozwiązania projektowe. W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci.

Szczegółowe informacje na temat realizowanych prac projektowych można uzyskać w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel.: 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Gródek nad Dunajcem
Fot.: UG Dębno (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź